تریلر فیلم Rambo 5: Last Blood

بازگشت یک قهرمان به میدان جنگ!
تریلر فیلم Rambo 5: Last BloodReviewed by نیما احمدی on May 31Rating: 5.0تریلر فیلم Rambo 5 Last Blood

قسمت پنجم سری محبوب Rambo با نام Rambo Last Blood هم بالاخره بعد از ۱۱ سال برروی پرده سینماها خواهد رفت. اکشنی قدیمی که خاطرات زیادی با شخصیت رامبو ( با بازی سیلوستر استالونه ) برای تمام جهانیان ساخت. در فوریه ۲۰۰۸، Sylvester Stallone اعلام کرد که ساخت پنجمین قسمت از سری رامبو، به محبوبیت و موفقیت قسمت چهارم بستگی دارد. او در اواسط سال ۲۰۰۸ اطلاع داد که در نیمه‌های راه نوشتن Rambo 5 است. ولی در خبری ناگهانی Stallone در سال ۲۰۱۰ گفت که کار او با این شخصیت به پایان رسیده و به نظر او قسمت چهارم رامبو پایانی خوب برای این سری محسوب می‌شود و دیگر قسمت بعدی برای سری محبوب رامبو وجود نخواهد داشت. در سال ۲۰۱۱، Sean Hood برای نوشتن داستان فیلمی با عنوان Rambo : Last Stand استخدام شد. او در سال ۲۰۱۲ اعلام کرد که فیلم Rambo 5 تا پایان بازی استالونه در فیلم Expendables 2 نگه داشته شده است. در آگوست ۲۰۱۳، دو کمپانی Entertainment One و Nu Image گفتند که در حال توسعه و تهیه‌ی سریالی تلویزیونی از شخصیت رامبو با بازی Stallone هستند، ولی باز این خبر هم چندان به واقعیت تبدیل نشد.

Rambo قهرمانی از جنس خون و خشم!

سال ۲۰۱۴ عنوان پنجمین فیلم رامبو با نام Rambo : Last Blood و کارگردانی سیلوستر استالونه معرفی شد. پس از چند سال کار برروی داستان غنی و احساسی این فیلم در سال ۲۰۱۸، Rambo Last Blood دوباره معرفی شد و قرار شد تا در ماه سپتامبر همان سال شروع به فیلم‌برداری شود. در همان ماه  مطلع شدیم که استالونه در کنار Matt Cirulnick به جای کارگردانی، برروی فیلم‌نامه کار می‌کند و فیلم برای اکران در پاییز ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است. در آگوست ۲۰۱۸ کارگردان این فیلم Adrain Grunberg معرفی شد. حال پس از یکسال فیلم‌برداری، اولین تریلر این فیلم در چند روز اخیر به نمایش درآمد و نمایی از رامبوی پیری را می‌بینیم که هنوز همان خوی خشن و کشنده را در پی چهره خسته او وجود دارد. داستان این قسمت درباره سفر رامبو به مکزیک است که برای نجات دختر یکی از دوستانش به آنجا رفته، این دختر توسط گروه کارتل مکزیک دزدیده شده است. در این میان رامبو باید با این گروه تا دندان مجهز به تنهایی روبه‌رو شود و تک تک آن‌ها را با روش‌های خود سلاخی کند. در ادامه شما را دعوت می‌کنیم تا اولین تریلر این فیلم را مشاهده کنید و از آن لذت ببرید:

در این تریلر زمان انتشار این فیلم را ماه سپتامبر ۲۰۱۹ (اوایل مهرماه ۱۳۹۸) اعلام می‌کند. نظر شما درباره شخصیت خشن و حرفه‌ای رامبو چیست؟ آیا می‌تواند فیلم اکشنی را که انتظار داریم به تصویر بکشد؟ دیدگاه خود را درباره سری محبوب Rambo با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار سینمااولین نگاهتریلرسینمامطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط