اولین تریلر فیلم Dora and the Lost City of Gold منتشر شد

ماجراجویی به سمت کشف شهری از طلا

نخستین تریلر فیلم Dora and the Lost City of Gold به تازگی منتشر شد. این فیلم در قالب یک لایو اکشن، براساس مجموعه انیمیشنی استودیو Nickelodeon به نام Dora the Explorer بوده و ایزابلا مونر (Isabela Moner) بازیگر فیلم Transformers: The Last Knight، نقش شخصیت اصلی را بعنوان یک نوجوان ماجراجو برعهده دارد.

تریلر منتشر شده حاکی از آن است که فضای حاکم بر فیلم، نمایشی از ماجراجویی‌های داخل جنگل بوده و از فرانچایزهایی چون Jumanji ،Tomb Raider و مجموعه Indiana Jones الهام گرفته شده است. دورا یک دختر نوجوان ساکن روستاست که توسط والدین ماجراجویش، به مدرسه دبیرستان درون شهری فرستاده می‌شود. البته طولی نمی‌کشد که او طی سفری خطرناک و غیرمنتظره‌ای به سمت کشف شهری از طلا، کشیده می‌شود و به همراه او، شخصیت‌های آشنایی چون پسرعمویش Diego و میمون صمیمی و وفادارش Boots، در ماجراجویی شرکت دارند. در ادامه می‌توانید به تماشای این تریلر بپردازید.

تریلر فیلم Dora and the Lost City of Gold:

این فیلم بازیگرانی چون مایکل پنیا (Michael Peña) از فیلم Ant-Man and the Wasp و اوا لانگریا (Eva Longoria) از فیلم Desperate Housewives بعنوان پدر و مادر دورا و همچنین جف والبرگ (Jeff Wahlberg) در نقش پسرعموی او را شامل می‌شود. شایان ذکر است، دنی ترخو (Danny Trejo) نقش صداپیشگی شخصیت Boots و بنیسیو دل تورو (Benicio Del Toro) هم صداگذاری شخصیت شرور evil fox Swiper را برعهده دارند. هنوز fox Swiper را مشاهده نکرده‌ایم بنابرین باید انتظار تماشای او در تریلرها یا پوسترهای بعدی فیلم باشیم. همچنین مشخص نیست که نقشه و کوله پشتی دورا همانند مجموعه کارتونی آن، قادر به سخن گفتن هستند یا نه و این موضوع در نوع خود می‌تواند جالب باشد.

فیلم مذکور به کارگردانی جیمز بابین (James Bobin) که بخاطر کارهایش در فیلم‌هایی چون The Muppets و Alice Through The Looking Glass معروف است، در تاریخ ۱۱ مرداد (۲ آگوست) بر روی پرده سینما می‌رود. همچنین می‌توانید در انتهای مطلب، پوستر رسمی فیلم را نیز مشاهده کنید.

پوستر فیلم Dora and the Lost City of Gold:

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط