تریلر فیلم Ad Astra

سفری به فضا برای کشف رازی ویرانگر!

پس از گذشت سه سال بعد از معرفی فیلم Ad Astra، اولین تریلر این فیلم علمی تخیلی به نمایش درآمد. برد پیت در فیلم Ad Astra نقش یک فضانورد کارکشته را ایفا می‌کند، که به دنبال شغل پدرش، این راه را انتخاب کرده است. فضانورد Roy McBride (با بازی برد پیت) به مرزهای خارجی منظومه خورشیدی سفر می‌کند تا به دنبال پدر گمشده‌اش بگردد و به راز مخفی او پی ببرد، رازی که برای زنده ماندن سیاره زمین، تهدید جدی محسوب می‌شود. در تریلر مشاهده می‌کنید که در ابتدا او به عنوان یک فضانورد به ایستگاه فضایی فرستاده می‌شود تا در کارهایی که برایش تمرین کرده را انجام دهد، ولی ناگهان اشعه‌ای را می‌بیند که باعث نابودی ایستگاه و در نتیجه باعث می‌شود تا افراد و تکه‌های ایستگاه به سمت زمین سقوط کنند. در این بین Roy به صورت غافلگیرانه‌ای زنده می‌ماند،

Lima، پروژه‌ای که برای یافتن یک عنصر طراحی شد، عنصری که برای تمام منظومه شمسی تهدید بزرگی محسوب می‌شود.

پس از التیام، او را برای یک بازجویی و علت‌یابی احضار می‌کنند. پس از پرس و جو به او اطلاعاتی از یک پروژه‌ی محرمانه را می‌دهند. از Roy سوالاتی از پروژه‌ای محرمانه به نام Lima می‌پرسند، او اینگونه به سوال پاسخ می‌دهد “این پروژه برای دستیابی به عنصری در خارج از جو زمین طراحی شده بود، ولی در ۱۶ سال پیش به طور ناگهانی کنترل سفینه از دست رفت و ناپدید شد. فرمانده این سفینه هم پدر من بود.” پس از آن فرد بازجو تصاویری از پدرش را به او نشان می‌دهد که به نشان می‌دهد این عکس‌ها با تازگی از پدر او گرفته شده‌اند، سپس اصل پروژه‌ی Lima را توضیح می‌دهد” این پروژه برای دستیابی به ماده‌ای طراحی شده بود که به نوعی تهدید بزرگی برای منظومه شمسی است و تو بهترین گزینه برای فهمیدن این موضوع هستی که چه اتفاقی برای این سفینه افتاده است.” حال Roy باید با سفر به خارج از جو زمین به دنبال پدرش بگردد و راز ویران‌کننده‌اش را کشف کند. البته که اطلاعات زیادی از این فیلم پخش نشده و از الان نمی‌توانیم هدف و مسیر ماجراجویی Roy McBride را برای شما روشن کنیم. حال در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

فیلم Ad Astra به کارگردانی James Gray و زیرنظر کمپانی ۲۰th Fox ساخته شده و در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ شهریور ۱۳۹۸) برروی پرده سینماها خواهد رفت. نظر شما درباره این فیلم چیست؟ فیلم Ad Astra آیا می‌تواند نقدهای مثبتی را به خود جلب کند؟ دیدگاه خود را درباره تریلر فیلم Ad Astra با ما به اشتراک بگذارید.

 

دسته بندی
اخبار سینمااولین نگاهتریلرسینمامطالبویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط