تریلر رسمی فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

وینترفل به سمت نبردی عظیم

کمپانی HBO به تازگی تریلر رسمی فصل هشتم سریال Game of Thrones را به منتشر کرد و مقدمه‌ای بر آخرین قسمت‌های سریال محبوب و هیجان انگیز خود را به نمایش گذاشت.

این سریال در سال ۲۰۱۱ بعنوان اقتباسی از داستان‌های کتاب نغمه‌های آتش و یخ جورج آر. آر. مارتین، بصورت نمایش تلویزیونی خود را نشان داد و از آن زمان تاکنون، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. طی هفت فصل، مخاطبان لحظات شاد و غم انگیز متفاوتی را از داستان‌ها و ماجراجوهای شخصیت‌های متفاوتی چون جان اسنو، دنریس تارگریان، آریا استارک، تیریون لنیستر و غیره را دنبال کرده‌اند و حال باید با پایانی بر تمام داستان‌های آن مواجه شوند.

فصل هشتم سریال نسبت به فصل هفتم دیرتر از موعد انتظار پخش می‌شود و ماه آینده، زمان انتشار آن خواهد بود. فصل گذشته با اتحاد جان و دنریس برای مقابله با شاه شب و ارتش مردگان او به پایان رسید، هرچند هنوز مبارزاتی بر سر تاج و تخت نیز صورت خواهد گرفت و سرسی لنیستر خود را از مبارزه برای زندگان کنار کشید. کمپانی HBO تبلیغات سریال را اخیرا آغاز کرده بود و حال با انتشار تریلر اصلی، هیجان طرفداران به اوج رسیده است. در این تریلر شاهد بازگشت شخصیت‌های محبوب و آشنایی چون جان، دنریس، سرسی، تیریون، جیمی لنیستر، برین، سم، آریا و غیره هستیم و همچنین روزهای تاریک وستروس پس از آمدن زمستان به تصویر کشیده می‌شود و انسان‌ها برای مبارزه خود با وایت واکرها آماده می‌شوند. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر بپردازید.

تریلر رسمی فصل هشتم سریال Game of Thrones:

همانطور که پیش از این عنوان شده بود، مبارزه وینترفل، یکی از طولانی‌ترین سکانس‌های نبرد در تاریخ سینما به شمار خواهد رفت. در این نبرد، شاهد خواهیم بود که در درگیری سخت بین انسان‌ها و مردگان، یک طرف پیروزی کامل را بدست خواهد آورد و در نهایت کنترل وستروس به دست آن خواهد افتاد، بنابراین با سکانسهایی بسیار هیجان انگیز مواجه هستیم.

در حالی که اکثر مدت زمان تریلر بر نشان دادن اتفاقات داستانی در وینترفل متمرکز شده است، صحناتی از سرسی نیز به چشم می‌خورد که بر تخت آهنین تکیه داده و کمپانی طلایی خود را خاطر نشان می‌کند. به همین دلیل، فصل آخر سریال، تماما بر نبرد انسان‌ها و وایت واکرها متمرکز نمی‌شود و جالب است تا متصل شدن تمامی داستان‌های موجود به یکدیگر را در حالی که هر شخصیتی طول چند سال برای خود رقم زده و طرفداران بخصوصی را به خود جذب کرده است، مشاهده کنیم. تنها پس از مدت زمان کمی هوادارن می‌توانند پایان Game of Thrones را مشاهده کنند و اگرچه بسیاری راضی و بسیاری نیز ناراضی می‌شوند، اما باید منتظر ماند و عاقبت وستروس را به چشم دید.

دسته بندی
Game of Thronesاخبار سینمابازی تاج و تختتریلرسریالمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط