Hobbs and Shaw

تماشا کنید: تریلر دوم فیلم Hobbs and Shaw از کمپانی Universal

فیلمی اکشن دیگر از سری Fast & Furious

تریلر دوم فیلم Hobbs and Shaw از کمپانی Universal منتشر شد و نمای بیشتری از سکانس‌های هیجان انگیز اسپین آف Fast and the Furious را به نمایش می‌گذارد. این فیلم که کمی بعد از اکران فیلم The Fate of the Furious معرفی شد، بر دو شخصیت لوک هابز و دیکارد شاو به ترتیب با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) تمرکز دارد و آنها را با وجود تنش‌هایشان، در ماجرایی جداگانه قرار می‌دهد.

کریس مورگان (Chris Morgan) نویسندگی و دیوید لیچ (David Leitch) کارگردانی فیلم را بر عهده دارند. البا در نقش Brixton، یک مزدور ترویست بازی می‌کند که از لحاظ ژنیتیکی تقویت شده و پوست او ضد گلوله است و همچنین خود را سوپرمن سیاهپوست می‌خواند. حال با انتشار تریلر دوم شاهد صحنات اکشن بیشتری از شخصیت‌های داستان هستیم که در ادامه مطلب می‌توانید به تماشای آن بپردازید.

تریلر دوم فیلم Hobbs and Shaw:

این تریلر علاوه بر اینکه شوخی‌ها و لحظات خنده دار بین هابز و شاو را نشان می‌دهد، به خانواده هر یک از آنها نیز تمرکز دارد. هابز تصمیم می‌گیرد برای جلوگیری از تهدید بریکستون از خانواده خود کمک بگیرد. همچنین مشخص شد که خواهر دیکارد شاو ویرویسی بسیار خطرناک را از بریکستون ربوده است و او نیز برای پس گرفتن ویروس وارد عمل شده و در نهایت با رقیبان خود یعنی لوک و دیکارد روبرو می‌شود. فیلم Hobbs and Shaw در تاریخ ۱۱ مرداد (۲ آگوست) اکران می‌شود.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط