تماشا کنید: تریلر داستانی بازی Mortal Kombat 11

متحد شدن گذشته و حال شخصیت‌های بازی

استودیو سازنده NetherRealm اخیرا تریلری از بازی Mortal Kombat 11 را با محور داستانی منتشر کرد که شامل نمایش بازگشت شخصیت‌های آشنا و محبوب این سری است. این ویدیو شخصیت‌های قابل بازی چون Jacqui Briggs ،Cassie Cage و Erron Black را به همراه لیستی از دیگر شخصیت‌های سری که حتی برخی از آنها ناآشنا هستند را نشان می‌دهد.

داستان منتشر شده در این تریلر، حول شخصیت شرور جدیدی به نام Kronika و سفر در زمان بوده که طی آن نسخه‌های گذشته و حال شخصیت‌ها بصورت متحد، با دیگران به مبارزه می‌پردازند. این موضوع بسیار جالب است که مشاهده کنیم، برای مثال شخصیت Johnny Cage به همراه نسخه جوان‌تر خود با شوخی و کنایه‌هایی که از خود نشان می‌دهند، به مبارزه بپردازد. شایان ذکر است، شخصیت Shao Kahn نیز در داستان بازی حضور دارد ولی بصورت پیش خرید قابل بازی خواهد بود.

استودیو NetherRealm در خلق حالت‌های داستانی بازی‌های مبارزه‌ای بسیار سرآمد است و بازی Mortal Kombat 11 نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازی قبلی این استودیو یعنی Injustice 2، بصورت بسیار درخشانی حالت داستانی خود را به همراه جلوه‌های بصری زیبای هر شخصیت، به نمایش گذاشت و حال بازی جدید فرانچایز مورتال کمبت، به همان خوبی خواهد بود. همچنین اکشن‌های موجود در کمپین این بازی، درمقایسه با کمپین Mortal Kombat 10، تفاوت‌های چشم‌گیری را شامل شده است، بدین صورت که با مبارزات بزرگتری شامل ارتش‌ها و شخصیت‌های اصلی مواجه خواهیم بود که در نوع خود بسیار هیجان انگیز است. این بازی در تاریخ ۳ اردیبهشت (۲۳ آوریل) برای پلتفرم‌های Nintendo Switch ،Xbox One ،PS4 و PC عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر داستانی بازی بپردازید.

تریلر داستانی بازی Mortal Kombat 11:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط