تریلر جدید Avengers: Endgame به شخصیت Kate Bishop اشاره می کند

احتمالا شاهد Hawkeye جدیدی خواهیم بود

به تازگی تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame با نمایشی تازه و هیجان انگیز منتشر شد و هوادارن موفق شدند بخشی جزئی اما متفاوت از فیلم آینده و مورد انتظار دنیای سینمایی مارول را مشاهده کنند. طی این جزئیات جدید، شاهد حضور شخصیتی چون Captain Marvel هستیم و علاوه بر این، از لباس جدید انتقام جویان رونمایی شد که تئوری‌های موجود را بسیار جذاب و واقعی جلوه داد. از دیگر رویددادهایی که در تریلر نظر بسیاری را به خود جلب می‌کند، نشان دادن شخصیت Hawkeye در حال آموزش و تمرین تیراندازی به همراه دختر خود است.

تریلر جدید سیاست‌های همیشگی مارول را یدک می‌کشد و در حالی که بسیار هیجان انگیز ظاهر می‌شوند، هیچ بخشی از داستان فیلم را فاش نمی‌کنند و تنها می‌توان با شواهد موجود حدس‌هایی کوچکی زد. حال شخصیت Hawkeye که در رویداد فیلم Avengers: Infinity War حضور نداشت و در بازداشت خانگی به سر می‌برد، اینک به فیلم بعدی مارول بازمی‌گردد و داستان عمیق‌تری را از خود نشان خواهد داد. شخصیت کلینت بارتون در دنیای سینمایی مارول با نسخه او در کمیک‌ها تفاوت‌های زیادی دارد. او در فیلم خود را بعنوان یک شخصیت خانواده دوست نشان می‌دهد که دوست دارد اوقات اصلی خود را با همسر و فرزندان خود در کنار خانه مزرعه‌ای بگذراند.

در تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame مشاهده می‌کنیم که وقایعی پیش از رخ دادن نابودی نیمی از جمعیت جهان به نمایش گذاشته می‌شود و یکی از این بخش‌ها به داستان‌های ناگفته کلینت و خانواده‌اش مربوط است. در این سکانس کلینت با آموزش تیراندازی به یک دختر جوان، واقعه ای کمیک‌ها را برای طرفداران یادآورد می‌شود که ممکن است خبر از شخصیت جدیدی در دنیای سینمایی مارول بدهد. شخصیتی که خوانندگان کمیک بسیار با آن آشنایی دارند و کسی جز Kate Bishop ملقب به Hawkeye نیست.

همانطور که مشخص شد، در دنیای مارول دو شخیصت Hawkeye وجود دارد که حتی بطور همزمان با یکدیگر برخورد داشته‌اند و داستان او پس از مرگ کلینت روایت می‌شود. در سال ۲۰۰۴ کلینت از دنیا می‌رود و در سال ۲۰۰۷ بخاطر اتفاقاتی دوباره به زندگی بازمی‌گردد. در هنگامی که او مرده بود، یک دختر جوان به نام Kate Bishop لباسی بنفش رنگ را برای احترام به میراث او به تن کرد، از تیر و کمان برای نشان دادن مهارت‌های خود بهره برد و در نهایت خود را Hawkeye جدید خواند. هنگامی که کلینت به دنیا بازگشت، او را در حال استفاده از نام و میراث خود دید و بسیار از اینکه مهارت‌های خوبی را با لقب او از خود نشان داده است، هیجان زده شد. در ادامه ماجرا کلینت تصمیم گرفت تا برای مدتی خود را از همه مخفی کند و از اسم رمزی، لباس و سلاح‌های یکی دیگر از انتفام جویان قدیمی به نام Maya Lopez استفاده کرد و به Ronin تبدیل شد. حتی هنگامی که دوباره به زندگی خود بازگشت، Kate از کنار گذاشتن لقب Hawkeye برای خود، امتناع کرد و بدین ترتیب دو شخصیت با این لقب در داستانها ظاهر شدند.

در فیلم Avengers: Endgame قرار است کلینت را در لباس Ronin و انجام حرکات مخصوص با شمشیر سامورایی خود مشاهده کنیم و این در حالی است که او هنوز هیچ ارتباطی با Kate Bishop نداشته و یا حتی وارد ماجرا نشده است. حال می‌توانیم به این نتیجه برسیم که این شخصیت در دنیای سینمایی مارول، درواقع لیلا دختر کلینت باشد. در جریان داستان Ultron لیلا را با سنی بسیار پایین مشاهده کردیم و حال تماشای او که به یک دختر جوان تبدیل شده، متوجه گذشت زمان زیادی در این دوران می‌شویم. مارول پس از فاز سوم سینمایی خود، وارد جریان‌های تازه‌ای می‌شود که با فیلم‌ها و خط‌های داستانی متعددی همراه خواهد بود و اگر قرار باشد شخصیت Hawkeye نیز دوره جدیدی را با فردی دیگر تجربه کند، در عنوان Endgame متوجه اشاره‌هایی خواهیم شد.

دسته بندی
اخبار سینمافیلم اونجرزمطالبمنتخب سردبیر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط