Hobbs & Shaw

تریلر جدید فیلم Hobbs & Shaw پنجشنبه منتشر می شود

هواداران در انتظار نمایش جذابی دیگر

طی توییت جدید حساب رسمی فیلم Hobbs & Shaw دو روز دیگر شاهد تریلر جدید آن خواهیم بود. این اسپین آف از فرانچایز Fast and the Furious به کارگردانی دیوید لیچ (David Leitch) و نقش آفرینی دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) در نقش‌های قبلی خود، همکاری این دو شخصیت را با وجود تفاوت‌های بسیار و ناسازگاری میان آنها، در یک ماموریت جدید و بزرگ قرار می‌دهد.

به تازگی در حساب رسمی توئیتر این فیلم یک ویدوی ۷ ثانیه‌ای منتشر شد که نمایش می‌دهد در تاریخ ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل) شاهد تریلری جدید از فیلم خواهیم بود و هیجان هواداران فرانچایز را برانگیخت. در ماه گذشته طی تریلری که توسط Universal Pictures منتشر شد، شخصیت شرور Brixton با بازی ادریس البا (Idris Elba) خود را نشان داد که درواقع از لحاظ ژنتیکی تقویت شده است. همچنین ونسا کیربی (Vanessa Kirby) بعنوان یک مامور سازمان MI6 به نام Hattie Shaw و خواهر دیکارد شاو و هلن میرن (Helen Mirren) بعنوان مادر آنها حضور خواهد داشت.

تریلر جدید فیلم Hobbs & Shaw بدون شک یکی از پرطرفدارترین نمایش‌های اخیر خواهد بود که فضای پرهیجان و در عین حال طنز فیلم را بوسیله دو بازیگر معروف و محبوب نشان می‌دهد و رابطه بین دو شخصیت لوک هابز و دیکارد شاو را به مرحله جدیدی می‌رساند. این فیلم در تاریخ ۱۱ مرداد (۲ آگوست) اکران می‌شود.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط