تریلر جدید فصل سوم سریال Daredevil شخصیت Bullseye را معرفی می‌کند

همکاری ویلسون فیسک و Bullseye برای نابود کردن شیطان هلزکیچن

تریلر جدید منتشر شده از فصل سوم سریال Daredevil ، شخصیت شرور جدید این فصل یعنی Bullseye را معرفی می‌کند. کمپانی مارول و شبکه نتفلیکس، باری دیگر همکاری خود را به نمایش گذاشتند و در حالی که کمتر از دو هفته تا انتشار این فصل باقی مانده و رویداد New York Comic Con در حال اجراست، ویدیوی جدیدی از فصل سوم منتشر شد.

تا آنجایی که از داستان این شخصیت می‌دانیم، او از دید عموم مردم، پس از آخرین درگیری خود، کشته شد، اما هنگامی که ویلسون فیسک در فصل سوم از زندان آزاد می‌شود، او نیز به محله Hell’s Kitchen باز می‌گردد و داستان فصل، دو مرد قدرتمند را باری دیگر، روبروی یکدیگر قرار می‌دهد. مت مورداک در ابتدای فصل، قدرت سابق خود را در اختیار ندارد و از طرفی، فیسک از توانایی یک شخص دیگر یعنی Bullseye استفاده می‌کند که در واقع داستان این شخصیت در اصل، به تاریخچه داستان‌های Daredevil مربوط می‌شود و تریلر جدید منتشر شده، او را در مرکز داستان نشان می‌دهد.

تریلر ذکر شده، در پنل اختصاصی Netflix در رویداد NYCC به نمایش درآمد و بطور کامل بر شخصیت مامور Benjamin “Dex” Poindexter با بازی ویلسون بتل (Wilson Bethel) تمرکز دارد که از توانایی‌های مختلف خود بهره می‌برد. دقت او در شلیک گلوله بسیار بالاست و همچنین در پرتاب اشیاء مهارت بالایی دارد و ناگفته نماند که توانایی او در مبارزه تن به تن، از ویژگی‌های بارز این شخصیت است و از او یک تهدید بزرگ برای مت مورداک می‌سازد.

تماشای این شخصیت و قابلیت‌های او، بسیار هیجان انگیز خواهد بود. او بدون تردید می‌تواند گروهی از افراد مسلح را از پای درآورد و از طرفی، درگیری‌های روحی او نیز به چشم می‌خورد. همکاری او با ویلسون فیسک در فصل سوم سریال Daredevil یک موضوع جذاب خواهد بود. حال که فیسک از زندان آزاد شده است، از توانایی Bullseye برای شکست دادن مت استفاده می‌کند و همانطور که در تریلر قابل مشاهده است، دکس از لباس Daredevil برای شکست او بهره می‌برد.

در انتهای تریلر دکس می‌گوید: سلام کارن! در کمیک بوک‌ها، درواقع Bullseye مسئول به قتل رساندن کارن پیج است و حال این موضوع می‌تواند برای هواداران اضطراب شدیدی را بوجود آورد. فصل سوم سریال Daredevil در تاریخ ۲۷ مهر (۱۹ اکتبر) منتشر می‌شود.

تریلر جدید فصل سوم سریال Daredevil:

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط