تریلر جدیدی از فیلم Dumbo به نمایش درآمد

نمایشی جادویی و شگفت انگیز

به تازگی تریلر فیلم Dumbo در قالب یکی دیگر از لایو اکشن‌های کمپانی دیزنی منتشر شد. در سال ۲۰۱۹، شاهد روند اکران بازسازی فیلم‌های افسانه‌ای و کلاسیک برگرفته شده از انیمیشن‌های معروف و قدیمی دیزنی خواهیم بود. علاوه بر لایو اکشن‌های Aladdin و The Lion King که برای اکران امسال برنامه ریزی شده‌اند، حال نسخه جدیدی از شخصیت Dumbo را نیز شاهد خواهیم بود که تریلری جالب از آن به نمایش درآمد. در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

تریلر فیلم Dumbo:

در این تریلر، می‌توانیم بخش‌هایی از داستان فیلم را متوجه شویم. در یک سیرک، بچه فیلی به دنیا می‌آید که البته به خاطر داشتن گوش‌های بسیار بزرگ، در نزد روسای سیرک، بسیار منفور واقع می‌شود و آنها می‌خواهند که بچه فیلم از دید عموم پنهان بماند. این موضوع تا جایی طول می‌کشد که آن فیل قدرت پرواز خود با گوش‌هایش را به نمایش می‌گذارد و شرایط را برای همه تغییر می‌دهد. تیم بارتون (Tim Burton) کارگردان فیلم‌های Alice in Wonderland و Edward Scissorhands، کارگردانی فیلم Dumbo را نیز برعهده دارد و همانطور که انتظار می‌رود، ظاهر فیلم جادویی به نظر می‌رسد.

کالین فارل (Colin Farrell) نقش یکی از ستارگان سابق سیرک را بر عهده دارد که حالا بخاطر صدمات جنگی، نمی‌تواند اجرای خود را انجام دهد. همچنین مایکل کیتون (Michael Keaton) بعنوان موسس شرور Vandemere، دنی دویتو (Danny DeVito) بعنوان Max Medici ساحب سیرک و اوا گرین (Eva Green) بعنوان Colette Marchant بندباز حرفه‌ای، نقش‌های خود را ایفا خواهند کرد.

فیلم Dumbo در تاریخ (۲۹ مارس) ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. همچنین درمورد دیگر فیلم‌های بازسازی دیزنی می‌توان گفت، فیلم Aladdin در ماه می و فیلم The Lion King در ماه جولای بر روی پرده سینما خواهند رفت. همچنین یک نسخه بازسازی از شخصیت Mulan در حال ساخت برای اکران در سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده و براساس گزارشات، فیلم‌هایی از Cruella De Ville و Tinker Bell نیز در روند ساخت قرار دارند.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط