The Secret Life of Pets 2

اولین تریلر رسمی انیمیشن The Secret Life of Pets 2 منتشر شد

ماجراهای جدید Max

اولین تریلر رسمی انیمیشن The Secret Life of Pets 2به تازگی منتشر شد. قسمت اول Secret Lives of Pets در سال ۲۰۱۶ اکران شد و فروش بزرگی را در Box Office برای استودیو Illumination رقم زد. داستان قسمت نخست درمورد سگی به نام Max بود که با صاحبش Katie دوستی بسیار صمیمانه داشته و می‌خواهد جای خود را در دل او ثابت کند. طولی نمی‌کشد که Katie یک سگ پشمالو بزرگ را به سرپرستی می‌گیرد و چالش‌هایی برای Max بوجود می‌آید. شایان ذکر است، این انیمیشن با استقبال خوب منتقدان و مخاطبان نیز روبرو شد.

The Secret Life of Pets 2 مدت کوتاهی پس از آنکه قسمت قبلی به موفقیت بزرگ خود رسید، معرفی شد و از ماه نوامبر گذشته، روند تبلیغاتی خود را آغاز کرده است. در قسمت دوم، شخصیت‌هایی چون Gidget ،Snowball ،Max و Chloe باز خواهند گشت و طی داستان جدید با شخصیت‌های جدیدی چون Daisy the Shih Tzu با صداگذاری تیفانی هدیش (Tiffany Haddish) و Rooster the Welsh Sheepdog با صداگذاری هریسون فورد (Harrison Ford) همراه می‌شوند. حال تنها دو ماه تا اکران این انیمیشن باقی مانده و تریلر جدید آن به نمایش در آمد که در ادامه می‌توانید به تماشای آن بپردازید.

تریلر انیمیشن The Secret Life of Pets 2:

این تریلر بیش از آنکه به روایت داستانی اصلی توجه کند، به نمایش سکانس‌های شیطنت حیوانات خانگی و همچنین در حال انجام کارهای متفاوت می‌پردازد. همچنین مشاهده می‌کنیم که Katie هم اکنون صاحب یک پسر بچه شده و این موضوع دردسرهای جدیدی برای Max و دوستانش بوجود می‌آورد. این انیمیشن در تاریخ ۱۷ خرداد (۷ جوئن) اکران می‌شود.

دسته بندی
اخبار سینماتریلرسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط