تروی بیکر

تروی بیکر صداپیشه شخصیت Rhys در بازی Borderlands 3 نیست

تروی بیکر در بازی Borderlands 3 حضور ندارد

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از IGN، در حال حاضر یکی از شناخته‌شده‌ترین و مطرح‌ترین صداپیشه‌های صنعت بازی که همه گیمرها آن را می‌شناسند و با صدای آن در بازی‌های متعدد خاطره دارند، تروی بیکر است. از مطرح‌ترین شخصیت‌هایی که تروی بیکر صداپیشه آن‌ها بوده است می‌توان به شخصیت جول، شخصیت بوکر و شخصیت ریس به ترتیب در بازی‌های  The Last of Us ، Bioshock Infinite  و  Tales from the Borderlands اشاره کرد.

بازی Tales from the Borderlands محبوب‌ترین بازی است که توسط تل تیل طراحی و تولید شده است. یکی از شخصیت‌های اصلی این بازی که گیمرها به آن‌ علاقه بسیار وافری دارند، شخصیت ریس است. گاهی‌اوقات برخی  از بازی‌های ویدئویی از شخصیت‌های برجسته‌ای برخوردار می‌باشند که موجب می‌گردد گیمرها به دلیل وجود آن شخصیت خاص دوست داشته باشند که آن بازی را تجربه کنند، بازی Tales from the Borderlands نیز یکی از همان بازی‌ها است که گیمرها عاشق شخصیت ریس در آن هستند اما زمانی که یک شخصیت در یک بازی برای گیمرها حائز اهمیت است صداپیشه آن نیز حائز اهمیت می‌شود از این‌رو گیمرها و طرفداران این بازی و شخصیت علاقه دارند تا تروی بیکر صداپیشگی این شخصیت را برعهده بگیرد. اما متاسفانه باید بگوییم که تروی بیکر برای صداپیگشی این شخصیت بازنمی‌گردد.

درواقع یکی از کاربران ردیت که در نمایشگاه سوپانوا تروی بیکر را دیده بوده است از او پرسیده است که آیا برای صداپیشگی، شخصیت ریس به بازی Tales from the Borderlands بازمی‌گردد؟ و او در پاسخ به این پرسش گفته بود: متاسفانه من صداپیشگی این شخصیت را برعهده ندارم و دیگر به‌جای او صحبت نمی‌کنم.

قضیه از این قرار است که تروی بیکر در تریلر حماسی که از بازی Tales from the Borderlands منتشر شده است دیده است که شخص دیگری صداپیشگی شخصیت تریس را برعهده گرفته است درواقع بدون اینکه سازندگان این بازی از او مجددا برای صداپیشگی این شخصیت دعوت کنند این کار را به شخص دیگری واگذار کرده‌اند. او معتقد است که تصمیمات استودیوی سازنده این بازی برای محول‌کردن صداپیشگی شخصیت‌های بازی به افراد دیگر کاملا براساس سیاست اشتباه این استودیو است چراکه او تا به امروز صداپیشگی این شخصیت را برعهده داشته است و در کار خود بسیار موفق بوده است و از طرفی مطمعنا به ادامه صداپیشگی این شخصیت علاقه‌مند بوده است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط