تداوم فروش قوی Red Dead Redemption 2

با ایستگاه بازی همراه باشید

عنوان ۲ Red Dead Redemption به تازگی موفق شده است که رکورد دیگری را نیز جا به جا کند. این عنوان توانسته است رکورد بیشترین فروش فیزیکی در هفته‌ی دوم در انگلستان را بالاتر از عنوان FIFA 19 از آن خود کند.

لازم به ذکر است که این عنوان هفته‌ی گذشنه توانست رتبه‌ی بیشترین فروش در این کشور در هفته‌ی اول عرضه را نیز از آن خود کند. این در حالی است که هفته‌ی گذشته شاهد عرضه‌ی عناوین دیگری نیز بودیم که هیچ کدام نتوانستند از لحاظ فروش حتی به Red Dead Redemption 2 نزدیک شوند. نسخه‌ی فیزیکی عنوان Football Manager 2019 توانست رتبه‌ی نهم جدول فروش را از آن خود کند که با توجه به این که عمده‌ی فروش این عنوان به صورت دیجیتالی بوده دستاورد قابل توجهی است.

عنوان ترسناک Call of Cthulhu در رتبه‌ی بیست و هفتم قرار گرفت و انتشار نسخه‌ی مخصوص کنسول Switch عناوین Lego Harry Potter و Diablo 3 باعث شد تا این بازی‌ها به ترتیب در رتبه‌های هشتم و پانزدهم قرار بگیرند.

در این هفته شاهد عرضه‌ی عنوان خلاقانه‌ی Taiko No Tatusujin: Drum ‘n’ Fun نیز بودیم که علی رغم در برداشتن کنترلر مخصوص در نسخه‌ی فیزیکی نتوانست در جدول فروش قرار بگیرد. لیست ده عنوان پرفروش هفته‌ی گذشته به روال زیر است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنگزارش فروشمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط