بازی Resident Evil 2

تجربه یک میلیونی دمو بازی Resident Evil 2 ریمیک

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از سایت dualshockers، بسیاری از طرفداران سری بازی‌های سبک ترس و بقا Resident Evil در انتظار انتشار عنوان ریمیک  Resident Evil 2 هستند تا باری دیگر این بازی را با کیفیت گرافیکی بهتر تجربه کنند.

عنوانی که شرکت کپکام وعده‌های بزرگی برای آن داده و باید  Resident Evil 2 ریمیک را یک بازی متحول شده به شمار آورد. به گفته کپکام تاکنون ۱ میلیون نفر موفق شدن نسخه دمو این بازی را تجربه کنند و از این میان ۲۸ درصد مراحل را به اتمام رساندند.

در دمو  Resident Evil 2 ریمیک بازیکنان تنها ۳۰ دقیقه فرصت دارند تجربه‌ای از گیم پلی بازی را مشاهده کنند و با اتمام مراحل قابلیتی برای ادامه انجام آن وجود ندارد. براساس گزارش‌ها بازیکنان نسخه رایانه شخصی موفق شدن محدودیت زمانی را با روشی برداشته و با اتمام ۳۰ دقیقه به ادامه انجام بازی Resident Evil 2 ریمیک بپردازند.

در نسخه ریمیک یا بازسازی شده Resident Evil 2 شاهد گرافیک بهبودیافته و افزوده شدن سناریو داستانی جدید خواهیم بود. Resident Evil 2 ترکیب عالی از سری بازی‌های Resident Evil مشابه Resident Evil VII: Biohazard است و انجام نسخه دمو بدون شک لذت بخش خواهد بود.

این بازی در ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۹ برای سه پلتفرم رایانه شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان دردسترس قرار می‌گیرد. از این رو بازیکنان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های رسمی این بازی را با ویژگی‌های جدید خود خریداری کنند.

دسته بندی
اخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط