بازی Diablo III: Eternal Collection

تاریخ عرضه نسخه Nintendo Switch بازی Diablo III: Eternal Collection اعلام شد.

به همراه اطلاعاتی از این نسخه بازی

Blizzard تاریخ انتشار مدل Nintendo Switch بازی Diablo III: Eternal Collection را اعلام کرد. این بازی در تاریخ دوم نوامبر بر روی کنسول هیبریدی Nintendo در آمریکای شمالی با قیمت ۶۰$ / ۵۰£عرضه می‌شود. بازی هم‌اکنون برای پیش خرید از فروشگاه‌های مختلف از جمله Switch Eshop  قابل خریداری می‌باشد. اگر از فروشگاه ذکر شده این بازی را خریداری نمایید، تا ۳۰۰ Gold Points امتیاز نصیبتان می‌شود.

همانطور که از نامش پیداست، the Eternal Collection همه آپدیت‌ها و محتویات بعد از عرضه بازی Diablo III تا کنون را شامل می‌شود. همراه بازی، این پکیج  بسته الحاقی Reaper of Souls به همراه Challenge Rifts, Kanai’s Cube و Rise of the Necromancer را شامل می‌شود که گزینه آخر کلاس Necromancer را به بازی معرفی می‌کند. مد Adventure Mode هم از ابتدا باز است.

علاوه بر این‌ها، نسخه Switch بازی Diablo III: Eternal Collection چند آیتم انحصاری با تم Legend of Zelda را شامل می‌شود از جمله یک Cucco pet, Triforce portrait و یک ست از Majora’s Mask. بازیکنان همچنین قادر خواهند بود تا وسایل خود را شخصی سازی کنند تا با استفاده از Ganondorf transmog  به شکل و شمایل پادشاه شیاطین در بیایند.

بر خلاف بیشتر پورت‌هایی که برای Switch منتشر شده است، نسخه Switch بازی Diablo III توسط خود Blizzard توسعه یافته است. این بازی از چندین تنظیمات دسته‌های مختلف از جمله دسته Switch Pro و یک Joy-Con پشتیبانی می‌کند و از سرویس پرداخت آنلاین آینده Nintendo Switch برای بخش چند نفره و فایل‌های ذخیره شده در سرورهای Cloud استفاده می‌کند. همچنین این بازی در نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه در هر دو مد کنسول Nintendo Switch با رزولوشن ۷۲۰ در مدل دستی و ۹۶۰ در docked mode اجرا می‌شود.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط