تاریخ اکران فیلم Monster Hunter توسط کمپانی Sony اعلام شد

توضیحاتی کوتاه درمورد داستان فیلم

تاریخ اکران فیلم Monster Hunter طبق اطلاعات جدید فاش شد. بسیاری از هواداران سری بازی‌های Monster Hunter، اینک برای اکران فیلمی براساس این سری دوست داشتنی و به کارگردانی Paul W. S. Anderson چشم‌ها را به انتشار هرگونه اطلاعات جدید دوخته اند و حال یکی از مهم‌ترین اطلاعات فیلم اعلام شد.

کمپانی Sony Pictures به تازگی اعلام کرد، فیلم Monster Hunter در تاریخ ۱۴ شهریور سال ۲۰۲۰ اکران خواهد شد. تاریخ اکران این فیلم، پیش از این به یکی از موردانتظارترین زمان‌های انتشار تبدیل شده بود. در سال ۲۰۱۲ شایعاتی درمورد ساخت فیلم بر اساس سری بازی‌های اصیل Monster Hunter به گوش رسید، اما در نهایت سال گذشته، کمپانی Capcom ساخت این فیلم را تایید کرد. تا جایی که می‌دانیم، کارگردان فیلم‌های Resident Evil و Event Horizon یعنی پل دبلیو. اس. اندرسون (Paul W. S. Anderson)، کارگردانی فیلم مذکور را نیز بر عهده داشته و از ستارگان این فیلم، می‌توان میلا جوویچ (Milla Jovovich)، دیگو بونتا (Diego Boneta)، رون پرلمن (Ron Perlman)، مگان گود (Meagan Good) و تونی جا (Tony Jaa) را نام برد.

برای آنکه بدانید اندرسون و دست اندرکاران فیلم، چگونه قرار است بازسازی سری محبوب Capcom و نمایش آن در سینما را در دست بگیرند، خلاصه داستان فیلم را در ذیل مطالعه کنید:

در گوشه‌ای از دنیای ما، یک دنیای دیگر وجود دارد که دنیای هیولاهای خطرناک و قدرتمند است و با درندگی خود، بر آنجا حکمرانی می‌کنند. زمانی که شخصیت Lt. Artemis (جوویچ) و سربازان وفادار او، از دنیای ما به دنیای جدید منتقل می‌شوند، در این جاست که او با شوکه کننده‌ترین لحظات زندگی‌اش مواجه می‌شود. او برای نجات یافتن در مبارزه‌ای سهمگین در برابر حملات سنگین و خوفناک هیولاهای قدرتمند و غیر قابل توقف، با مردی غریبه (تونی جا) آشنا و متحد می‌شود که درواقع راهی برای مبارزه با آنها یافته است.

لازم به ذکر است، این خلاصه داستانی به همراه عکس‌های متعددی که از فیلم‌برداری فیلم به انتشار درآمده و اغلب با مضمون سربازانی به همراه تفنگ‌های بزرگ و تنها تعداد اندکی از لوازم مخصوص شکار هیولاها ظاهر شده است، بطور کامل باعث انگیزه هواداران و کاهش نگرانی آنها از مشاهده یک فیلم مطمئن، نشده است. البته ممکن است سال آینده با اکران فیم، شاهد نمایشی جذاب و لایق از Monster Hunter باشیم و تمامی نگرانی‌ها از بین بروند؛ اما اگر تریلر فیلم، حاوی حداقل یک صحنه از اینکه یک نفر با تجهیزات خود هیولایی را شکار کرده و آن را از پای درمی‌آورد، نباشد، نمی‌توان درمورد کل فیلم بسیار خوش بین بود. به هر حال امیدواریم با صحنات جذاب و خاطره انگیزی روبرو شویم.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط