The Croods 2

تاریخ اکران انیمیشن های Sing 2 و The Croods 2 تغییر کرد

برنامه‌های جدید Universal Pictures

کمپانی Universal Pictures به تازگی تاریخ جدید انتشار انیمیشن‌های Sing 2 و The Croods 2 را تغییر داد. دنباله انیمشین موزیکال استودیو llumination و ادامه داستان ماقبل تاریخ استودیو DreamWorks چند ماه دیرتر روایت خواهند شد.

انیمیشن Sing در سال ۲۰۱۶ اکران شد و درمورد رقابت خوانندگی بین حیوانات بود. این انیمیشن با بودجه ۷۵ میلیون دلاری خود، موفق شد در Box Office به فروش ۶۳۴ میلیون دلاری دست پیدا کند و نامزد دریافت دو جایزه Golden Globe برای بهترین آهنگ اصیل و بهترین جلوه‌های انیمیشنی شد. از طرف دیگر انیمیشن The Croods در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و با بودجه ۱۳۵ میلیون دلار، توانست به فروش کلی ۵۸۷ میلیون دلار دست پیدا کند. شایان ذکر است این انیمیشن نیز نامزد جایزه اسکار برای بهترین جلوه های انیمیشنی شد.

به نقل Deadline، کمپانی Universal برنامه زمانی انیمیشن‌های خود را تغییر داده است. پیش از این قرار بود انیمیشن Sing 2 در تاریخ ۳ دی (۲۳ دسامبر) ۲۰۲۰ اکران شود، اما هم اکنون این تاریخ برای اکران انیمیشن The Croods 2 در نظر گرفته شد که قرار بود در تاریخ ۲۸ شهریور (۱۸ سپتامبر) ۲۰۲۰ اکران شود. حال قسمت دوم Sing شش ماه بعد از زمان اولیه و در تاریخ ۱۱ تیر (۲ جولای) ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

از لحاظ بازه‌های اکران و فروش در Box Office باید گفت، The Croods 2 با فیلم Avatar 2 رقابت خواهد داشت و این در حالی است که Sing 2 پس از انیمیشن‌های دیگر Universal چون The Secret Life of Pets 2 در ۲۰۱۹ و Minions 2 در تاریخ ۲۰۲۰ قرار دارد.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط