تاریخ انتشار نسخه‌ی آزمایشی بازی مورتال کمبت ۱۱ مشخص شد

نوب سایبوت که با الهام از اسامی دو خالق اصلی سری بازی مورتال کمبت، اد بون و جان توبیاس نام‌گذاری شده است، نخستین بار به عنوان شخصیتی مخفی در بازی مورتال کمبت 2 حضور یافت

به تازگی استودیوی Netherrealm با نمایش ویدیویی خشن از حضور یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این سری، Noob Saibot، در بازی مورتال کمبت ۱۱ پرده برداشته است. علاوه بر این مشخص شد که نسخه‌ی آزمایشی این بازی از بیست و هفتم ماه مارس فعال خواهد شد.

نوب سایبوت که با الهام از اسامی دو خالق اصلی سری بازی مورتال کمبت، اد بون و جان توبیاس نام‌گذاری شده است، نخستین بار به عنوان شخصیتی مخفی در بازی مورتال کمبت ۲ حضور یافت. این نینجای شیطانی طرفداران زیادی پیدا کرد. ویدیوی معرفی ذکر شده او را در برابر مجموعه‌ای از شخصیت‌های بازی مورتال کمبت ۱۱ از جمله برادرش، ساب زیرو، قرار می‌دهد. در این ویدیو نخستین فیتالیتی این شخصیت نیز نشان داده شد که طی آن نوب با تبدیل شدن به غباری تاریک وارد جسم شقه شده‌ی حریف شده و او را به دو نیم تقسیم می‌کند. این همان‌چیزی است که انتظارش را داشتیم.

ماه گذشته طی اطلاعات جدیدی مشخص شد که پروسه‌ی ساخت بازی مورتال کمبت ۱۱ با طراحی فیتالیتی‌های آن آغاز شده است. نسخه‌ی آزمایشی این بازی برای کسانی که آن را در کنسول‌های PS4 و Xbox One پیش‌خرید کرده‌اند از ۸ صبح روز چهارشنبه، بیست و هفتم مارس آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۱٫۵۹ دقیقه‌ی سی و یکم همان ماه فعال خواهد بود و شامل پنج شخصیت باراکا، جید، کابال، اسکارلت و اسکورپیون خواهد بود. تریلر مربوط به این نسخه را می‌توانید از این‌جا مشاهده کنید.

بازی مورتال کمبت ۱۱ بیست و سوم آوریل برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، PS4، PC و Xbox One منتشر خواهد شد.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط