تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید Hearthsone مشخص شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

بسته الحاقی جدید عنوان Hearthstone با نام Rastakhan’s Rumble ماه آینده با ۱۳۵ کارت جدید و مکانیزم‌های نو منتشر خواهد شد.

بازیکنان در این بسته الحاقی وارد مکان مبارزه‌ی جدیدی تحت عنوان Gurubashi خواهند شد. پیش از این اطلاعاتی از این بسته منتشر شده بود و طی افتتحایه‌ی BlizzCon امسال نیز اطلاعات بیشتری از آن مشخص شد.

بر طبق lore این بازی، طایفه‌های مختلف Trollهای سرزمین Azeroth با دستور پادشاه Rastakhan، طی مسابقاتی پر زد و خورد به مبارزه می‌پردازند. در این مسابقات نه تیم تشکیل می‌شوند که هر کدام از آن‌ها توسط یکی از Trollهای افسانه‌ای رهبری می‌شوند. این رهبران قهرمان که هر کدام نماد یکی از کلاس‌های بازی هستند. The Loa، ارواحی باستانی که توسط ترول‌ها پرستیده می‌شوند نقش Minionهای Legendary را در بازی ایفا می‌کنند و مخاطبان می‌توانند آن‌ها را احضار کنند. این Minionها کلاس جدیدی هستند که افکتی تحت‌ عنوان تقویت با Loa دارند.

یکی از مکانیزم‌های جدید این بسته Overkill است که به مخاطب این امکان را می‌دهد که صدمه‌ی زده شده به Minionهای دشمن را به حداکثر می‌رساند. همچنین بخش تک نفره‌ی جدیدی در بازی تحت عنوان Rumble Run نیز اضافه شده است.

کارت‌های مختص این بسته در بخش Arena بازی قابل دستیابی هستند و مخاطبان می‌توانند با طلاهای درون بازی و یا پول واقعی نیز آن‌ها را خریداری نمایند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهپلتفرم هاکامپیوترمطالبموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط