بهترین بازی های ماه ژانویه

بهترین بازی های ماه ژانویه بر اساس نمرات متاکریتیک

بازیهای ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ عناوین بزرگی نیستند اما از نگاه متاکریتیک سه عنوان برتر برای این ماه وجود دارد که به عنوان Sunless Skies، Slay the Spire و Resident Evil 2 شناخته می شوند. هر یک از این عناوین در نوع خود بازیهای بزرگی به شمار می روند که توانستند با نمرات بسیار خوبی رو به رو شوند. برای مثال بازی Sunless Skies به متا ۸۷ در وب سایت متاکریتیک دست یافت و دو بازی دیگر به متا بسیار خوب ۹۱ دست پیدا کردند. با مطلب بهترین بازی ها ماه ژانویه با سایت ایستگاه بازی همراه باشید.

۱- بازی Sunless Skies- متا ۸۷

 Sunless Skies

این عنوان یک ماجراجویی کامل است که با عناصر نقش آفرینی همراه شده و شما را در یک ماموریتی که به سمت اعماق جهان می برد، هدایت می کند. شما به اکتشاف آسمانی زیبا و عجیب می پردازید و تمرکز Sunless Skies نیز روی حالت نقش آفرینی و ماجراجویی است. در هر مرحله با چالش هایی رو به رو می شوید که با حل کردن آنها قادرید به سمت مرحله بعدی راهی شوید. داستان Sunless Skies بسیاری عالیست و در آن شما باید به دنیایی بروید و ماجراجویی هایی داشته باشید. البته برخی عناصر عجیب و غریب نیز در این بازی وجود دارد و بدون شک هر کسی به موارد عجیب و غریب می پردازد و با آن غریبه نیست. تمام این موارد بازی  Sunless Sky را به یکی از بهترین های وب سایت متاکریتیک تبدیل کرده و در نوع خود قابل توجه است.

۲- بازی Slay the Spire -متا ۹۱

بهترین بازی ها

یکی دیگر عناوینی که در لیست بهترین های ماه ژانویه قرار می گیرد، Slay the Spire نام دارد. بازی موردبحث دارای گیم پلی کارتی با عناصر بازی های Rogue Like ترکیب شده است تا بهترین بازی تک نفره را برای شما رقم زند و با آن می توانید یک دسته کارت منحصربفرد ایجاد کنید، با موجوداتی عجیب غریب رو به رو شوید ، عتیقه هایی با قدرت‌هایی بی کران کسب کنید و از گیم پلی زیبای Slay the Spire لذتی بدست آورید .

بدون هیچ شکی باید گفت که سازنده ی Slay the Spire تمام تلاش خود را کرده است تا یک گیم پلی جذاب و هیجان انگیز را برای گیمر رقم زند ، این بازی بهترین مثال از عناوینی است که آموزش آنها ساده است اما کسب مهارت کمی دشوار محسوب می شود .دو شخصیت اصلی برای شما در نظر گرفته شده که هر یک دسته کارت های منحصر به فرد خود  را دارند ، بیش از ۲۰۰ کارت در این بازی تدارک دیده شده تا بتوانید در ۵۰ مرحله منحصربفردی که دارید، گیم پلی جذابی خلق کنید . مراحل این بازی به صورت تصادفی  سپری می شود تا در کنار ۱۰۰ ها آیتم مختلف هیچ گاه احساس بی لذتی نکنید. این بازی گیم پلی آسانی ندارد و شما باید از مهارت خود برای موفقیت در مراحل مختلف آن بهره گیرید. عنوانی که بدون شک با ساختار لذت بخش خود یکی از بهترین های ماه ژانویه شده است.

۳-بازی Resident Evil 2 – متا ۹۱

Resident Evil 2

سری بازیهای Resident Evil  از طرفداران بسیاری برخوردار هستند و با سبک ترس و بقا خود توانسته موردتوجه قرار گیرد. پیشتر شرکت کپکام نسخه ریمیک Resident Evil 2 را برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، رایانه های شخصی و ایکس باکس وان منتشر کرد. رزیدنت اویل ۲ که در ژاپن با نام بایوهزرد ۲  شناخته می‌شود، یک بازی ویدئویی در سبک ترس و بقا که توسط شرکت کپ‌کام ساخته شده‌است و برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ برای کنسول پلی‌استیشن منتشر شده‌است. این دومین قسمت از مجموعه بازی‌های رزیدنت ایول می‌باشد که بعدها نسخه‌ای سازگار شده از آن برای مایکروسافت ویندوز، نینتندو ۶۴، دریم‌کست، و گیم‌کیوب، و همچنین نسخهٔ ۲.۵ بُعدی اصلاح شده آن برای کنسول بازی دستی گیم.کامساخته شده‌است.

رزیدنت ایول ۲ به کارگردانی هیدکی کامیا و تهیه‌کنندگی شینجی میکامی، کارگردان نخستین قسمت از رزیدنت ایول و با یک تیم ۴۰ الی ۵۰ نفره و به مدت بیش از ۲۱ ماه توسعه یافته بود. گیم‌پلی تلفیقی اکشن-ماجرایی-ترسناک این بازی که در سایر قسمت‌های رزیدنت ایول مشابه است، شامل حل معماهای آسان و متوسط و پیداکردن کلیدها، اشیاء و جاگذاری یا ترکیب آن‌ها برای استفاده بعدی و از بین بردن دشمنان معمولی و غول‌ها به طرز زیبایی کار شده‌است، اما با ترکیب دید سوم شخص دوربین این بازی با دیگر بازی‌ها تمایز پیدا کرد و مانند شماره اول بسیار مورد توجه قرار گرفت. با تمام این تفاسیر می توان عناوین فوق را یکی از بهترین ها دانست که تجربه کاربری خوبی برای طرفداران خود رقم می زنند. انتظار می رود بهترین بازیهای ماه های دیگر هم از جمله فوریه مشخص شود.

دسته بندی
اخبار بازیمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط