بسته گسترش دهنده بازی Destiny 2 تغییرات زیادی ایجاد می کند

بسته گسترش دهنده بازی Destiny 2 با نام Forsaken در سپتامبر سال جاری میلادی عرضه می‌شود و ویژگی های زیادی را از جمله یک ماد جذاب و ایجاد تغییرات...

بسته گسترش دهنده بازی Destiny 2 با نام Forsaken در سپتامبر سال جاری میلادی عرضه می‌شود و ویژگی های زیادی را از جمله یک ماد جذاب و ایجاد تغییرات اساسی در کار کرد اسلحه‌ها به بازی اضافه می‌کند.

شاید بزرگترین تغییر در استفاده از سلاح‌ها اتفاق افتاده باشد چون به گفته Bungie حالا شما میتوانید هر اسلحه‌ای را در هر اسلاتی که دوست دارید، قرار دهید.

مثلا در بازی Destiny 2 قرار دادن اسلحه‌های سنگین فقط در اسلات“Power”ممکن بود اما در محتوای گسترش دهنده‌ی Forsaken شما می‌توانید در تمام اسلات‌ها شاتگان یا سایر سلاح های سنگین را قرار دهید در ادامه می‌توان به اضافه شدن سلاحی جدید اشاره کرد، یک تیر و کمان! اضافه شدن قدرت super جدید به هر کدام از کلاس های بازی هم موضوعی است که به ان اشاره شده است.

در نسخه اولیه بازی Destiny 2 اگر شما سلاحی را دو بار پیدا می کردید هیچ تفاوتی در قدرت دو اسلحه وجود نداشت ولی حالا با Forsaken شاهد این هستیم که استت(stat) اسلحه های تکراری با هم متفاوت خواهد بود و این موضوع می تواند بازی کننده را برای پیدا کردن سلاح جدید با قدرت های جدید جذب کند. و این چیزی بود که اکثر بازی کننده ها درخواست کرده بودند.

همانطور که انتظار می رفت Forsaken در مکان جدیدی اتفاق می‌افتد و مراحل بازی در سرنگون کردن هفت بارون طرد شده (Fallen barons) خلاصه می‌شود. و در نهایت با حمله‌ای به نام Dreaming City پایان می یابد. طبق گفته Bungie :

این نبرد مثل نبردهای “Vault of Glass” و  “Dreadnaught had a baby” است.

 

” نبرد Dreaming City نقطه پایانی بازی است و شورشی که در Dreaming City اتفاق می‌افتد. این مکان پر از راز هایی است که باید کشف شوند و غول‌هایی که باید شکست داده شوند. این مکان از ابتدا برای پایان بندی بازی طراحی شده بود”

در ادامه یک ماد چهار به چهار به بازی اضافه شده به نام Gambit که دو حالت PVE  و PVP را با هم ترکیب کرده است. در این ماد دو تیم برای رقابت با هم اماده می شوند و ابتدا دشمن هایی که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند را از بین می‌برند و بعد رقابت با یکدیگر را اغاز می‌کنند . هر تیم یک مخزن انرژی (energy bank) دارد و باید ان را با ذرات light پر کند وقتی که بانک انرژی پر شد تیم می‌تواند ” prime evil” را احضار کند و با قدرت به تیم مقابل حمله کند. این ماد در E3 قابل بازی بود.

Destiny 2  یک بسته ” annual pass” هم خواهد داشت. Bungie اطلاعات زیادی در این‌ مورد نداده است اما اشاره کرد که این نسخه از نظر داستانی به قدرت بسته های گسترش دهنده قبلی نیست.

Forsaken با قیمت ۳۵ دلار و “Forsaken”annual pass با قیمت ۶۰ دلار به فروش می رسد.

دسته بندی
E3 2018اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط