بازی PlayerUnknown's Battlegrounds

بروزرسانی جدید بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای Xbox One منتشر شد

نقشه برفی جدید به Xbox One می‌اید

بروزرسانی شماره ۴ بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در ۲۲ ژانویه برای Xbox One منتشر خواهد شد که با خود وسیله نقلیه جدید، اسلحه‌های جدید و نقشه برفی جدید بازی که Vikendi نام دارد را به همراه می‌آورد. این آپدیت همچنین برخی از باگ‌های بازی را رفع می‌کند و قابلیت انتخاب نقشه را به بازی اضافه می‌کند و این یعنی که شما می‌توانید بین نقشه‌های Vikendi, Erangel, Miramar یا Sanhok یکی را انتخاب کنید یا این که Quick Join را بزنید و وارد بازی شوید.

این آپدیت همچنین رویدادی به نام Survivor Pass: Vikendi را معرفی می‌کند که برای ۱۰ هفته آینده در جریان خواهد بود. در این رویداد دو حالت وجود دارد، Survivor Pass: Vikendi که برای همه بازیکنان در دسترس است که لول آپ کنند و به آن دسترسی پیدا کنند در حالی که اگر Premium Pass را در اختیار دارید به ماموریت‌های ویژه جدید و جایزه‌های اختصاصی دست پیدا می‌کنید.

در کل ۵ حالت ماموریت وجود دارد؛ ماموریت‌های روزانه – که هر روز سه عدد دریافت می‌کنید –  و ماموریت‌های هفتگی که ۱۰ هر هفته ۱۰ عدد حاضر خواهند بود. در حالی که آن‌هایی که Premium Pass را در اختیار دارند می‌توانند هر هفته ۱۰ ماموریت انجام دهند، بازیکنان عادی فقط قادر هستند که تا ۴ ماموریت در هفته انجام دهند. یک سری ماموریت برای تازه کاران نیز وجود دارد که کمی برای بازیکنان جدید آسان هستند. در نهایت چالش‌های specialist و پیشرفته برای گیمرهایی که همه ماموریت‌های هفتگیشان را کامل کرده‌اند در دسترس خواهد بود.

یک سیستم ‘Coupon’ جدید به Survivor Pass: Vikendi اضافه شده است. شما می‌توانید کوپون‌های زرد، آبی و سفید دریافت کنید که هر کدام در هر لول برای بازکردن آیتم‌های اختصاصی در Coupon Shop استفاده می‌شوند. این ‘Coupon’ ها فقط در طول رویداد ده هفته‌ای Survivor Pass: Vikendi قابل دسترسی هستند.

بازی PlayerUnknown's Battlegrounds

حال به سراغ اسلحه‌های جدید برویم، یک اسلحه دستی جدید، Skorpion به بازی اضافه شده است که در همه نقشه‌ها وجود دارد و شمال دو حالت تک تیر و اتوماتیک است. هر چند جالب است که می‌توانید از Micro UZI stock در این اسلحه به همراه red dot sight، laser sight, suppressor, vertical foregrip, half grip, light gripو extended magazine که تعداد تیرها را از ۲۰ به ۴۰ افزایش می‌دهد استفاده کنید. اسلحه جدید G36C assault rifle در طرف دیگر فقط در Vikendi ظاهر می‌شود که خشابش تا ۳۰ فشنگ فضا دارد و با extended mag به عدد ۴۰ می‌رسد.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط