بازی GTA V

بروزرسانی جدید بازی GTA V با نام Smuggler’s Run معرفی شد

قاچاقچی هوایی
بروزرسانی جدید بازی GTA V با نام Smuggler’s Run معرفی شدReviewed by وحید آذربان on Aug 27Rating:

کمپانی Rockstar Games از جدیدترین بروزرسانی بزرگ بازی GTA V با نام Smuggler’s Run برای انتشار در تاریخ ۷ شهریور (۲۹ آگست) رونمایی کرد.

طبق توضیحات سازندگان، بروزرسانی مورد بحث یک روش تجاری جدید را براساس کانال‌های هوایی بین دو شهر Los Santos و Blaine County درجهت انتقال محموله‌های قاچاق ارائه می‌دهد و شامل مجموعه گسترده‌ای از هواپیماهای جدید، هلیکوپتر و پاراگلایدر خواهد بود. وسایلی چون پاراگلایدر (Ultralight) جزو روش‌های بسیار مطمئنی بوده که بازیکنان برای انتقال پنهانی محموله‌های قاچاق خود در سراسر بازی می‌توانند از آنها استفاده کنند.

همچنین بروزرسانی Smuggler’s Run قابلیت‌های گسترده‌ای را برای شخصی‌سازی هواپیماها جهت سازگاری و استفاده در هر نوع ماموریتی ارائه می‌دهد. افزون براین موارد، بروزرسانی فوق آشیانه‌های گران‌قیمتی را برای پنهان‌سازی مجموعه هواپیماهای خریداری یا اهدا شده را به مخاطبان پیشنهاد داده و بدین صورت شما می‌توانید از حفظ وسایل هوانوردی خود اطمینان کسب کنید. به دنبال موارد فوق، بروزرسانی “فرار قاچاقچی” گزینه‌های متفاوتی جهت مدیریت تجارت قاچاق را به ارمغان می‌آورد.

سایر محتویات این بروزرسانی بازی GTA V مربوطه به معرفی روش‌های جدید مسابقه دادن طی پاییز سال جاریست. این روش‌ها چگونگی انجام مسابقات بر روی آب، زمین و هوا را باز تعریف می‌کند. ضمنا، مهم‌ترین ویژگی این تغییرات جدید، ارائه دادن یک سیستم Checkpoint (ذخیره و بازیابی) تازه است که باعث می‌شود تا در حین انجام مسابقات بتوانید پس از برخورد به مشکلی، وسیله نقلیه خود را از مکان‌های مشخصی بازیابی کرده و ادامه مسابقه را از دست ندهید.

ضمن تماشای تصاویر و تریلر بازی، دیدگاه خود را از پشتیبانی بی‌نهایت سازندگان از بازی GTA V برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC بیان کنید.

تریلر بروزرسانی Smuggler’s Run بازی GTA V:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط