The Game Awards

برندگان مراسم The Game Awards

از حضور عناوین بزرگی همچون GoW و RDR 2 تا عناوین کوچکتر اما زیبای و Return of the Obra Din

رویداد The Game Awards امروز صبح در Los Angeles برگذار شد که در آن بیش از ۲۰ جایزه به بازی‌های برتر داده شد. بعضی از نامزدهای برتر عناوین AAA مانند God of War و Red Dead Redemption 2 بودند، در حالی که عناوین کوچکتر اما خلاقانه و زیبا همانند Celeste و Return of the Obra Dinn نیز در مراسم حضور داشتند. The Game Awards همچنین به eSport نیز پرداخت و جایزه‌های به بزرگترین بازی، بهترین تیم و بهترین بازیکن تقدیم کرد. لیست تمامی نامزدها به همراه برندگان را در سایت ایستگاه بازی بخوانید.

بهترین بازی سال (GOTY)

  • Assassin’s Creed Odyssey (Ubisoft Quebec / Ubisoft)
  • Celeste (Matt Makes Games)
  • Winner: God of War (Sony Santa Monica / SIE)
  • Marvel’s Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
  • Monster Hunter: World (Capcom)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

بهترین بازی‌های ادامه دار

  • Destiny 2 (Bungie / Activision)
  • Winner: Fortnite (Epic Games)
  • No Man’s Sky (Hello Games)
  • Overwatch (Blizzard)
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal / Ubisoft)

بهترین کارگردانی بازی

  • A Way Out (Hazelight Studios / EA)
  • Detroit: Become Human (Quantic Dream / SIE)
  • Winner: God of War (Sony Santa Monica / SIE)
  • Marvel’s Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

بهترین داستان

  • Detroit: Become Human (Quantic Dream / SIE)
  • God of War (Sony Santa Monica / SIE)
  • Life is Strange 2: Episode 1 (Dontnod Entertainment / Square Enix)
  • Marvel’s Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
  • Winner: Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

بهترین طراحی هنری

  • Assassin’s Creed Odyssey (Ubisoft Quebec / Ubisoft)
  • God of War (Sony Santa Monica / SIE)
  • Octopath Traveler (Square Enix / Acquire / Nintendo)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
  • Winner: Return of Obra Din (3909 LLC)

بهترین موسیقی

  • Celeste (Lena Raine)
  • God of War (Bear McCreary)
  • Marvel’s Spider-Man (John Paesano)
  • Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom (Joe Hisaishi)
  • Octopath Traveler (Yasunori Nishiki)
  • Winner: Red Dead Redemption 2 (Woody Jackson)

بهترین طراحی صدا

  • Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch Studios / Activision)
  • Forza Horizon 4 (Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios)
  • God of War (Sony Santa Monica / SIE)
  • Marvel’s Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
  • Winner: Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)

بهترین بازیگر و صداپیشه

  • Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
  • Christopher Judge as Kratos, God of War
  • Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin’s Creed Odyssey
  • Winner: Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption 2
  • Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel’s Spider-Man

بهترین بازی تاثیر گذار

  • ۱۱-۱۱ Memories Retold (Digixart / Aardman Animations / Bandai Namco Entertainment)
  • Winner: Celeste (Matt Makes Games)
  • Florence (Mountains / Annapurna Interactive)
  • Life is Strange 2: Episode 1 (Dontnod Entertainment / Square Enix)
  • The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories (White Owls / Arc System Works)

بهترین بازی مستقل

  • Winner: Celeste (Matt Makes Games)
  • Dead Cells (Motion Twin)
  • Into the Breach (Subset Games)
  • Return of the Obra Dinn (3909 LLC)
  • The Messenger (Sabotage Studio)

بهترین بازی موبایل

  • Donut County (Ben Esposito / Annapurna Interactive)
  • Winner: Florence (Mountains / Annapurna Interactive)
  • Fortnite (Epic Games)
  • PUBG Mobile (Lightspeed & Quantum / Tencent Games)
  • Reigns: Game of Thrones (Nerial / Developer Digital)

بهترین بازی VR/AR

  • Winner: Astro Bot Rescue Mission (SIE Japan Studio / SIE)
  • Beat Saber (Beat Games)
  • Firewall Zero Hour (First Contact Entertainment / SIE)
  • Moss (Polyarc Games)
  • Tetris Effect (Resonair / Enhance, Inc)

بهترین بازی اکشن

  • Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch / Activision)
  • Winner: Dead Cells (Motion Twin)
  • Destiny 2: Forsaken (Bungie / Activision)
  • Far Cry 5 (Ubisoft Montreal / Ubisoft)
  • Mega Man 11 (Capcom)

بهترین بازی اکشن ماجراجویی

  • Assassin’s Creed Odyssey (Ubisoft Quebec / Ubisoft)
  • Winner: God of War (Sony Santa Monica / SIE)
  • Marvel’s Spider-Man (Insomniac Games / SIE)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Games)
  • Shadow of the Tomb Raider (Eidos Montreal / Crystal Dynamics / Square Enix)

بهترین بازی نقش آفرینی

  • Dragon Quest 11: Echoes of an Elusive Age (Square Enix / Square Enix)
  • Winner: Monster Hunter: World (Capcom)
  • Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom (Level 5 / Bandai Namco Entertainment)
  • Octopath Traveler (Square Enix / Acquire / Nintendo)
  • Pillars of Eternity II: Deadfire (Obsidian Entertainment / Versus Evil)

بهترین بازی مبارزه‌ای

  • BlazBlue: Cross Tag Battle (Arc System Works)
  • Winner: Dragon Ball FighterZ (Arc System Works / Bandai Namco Entertainment)
  • Soulcalibur 6 (Bandai Namco Studios / Bandai Namco Entertainment)
  • Street Fighter 5 Arcade (Dimps / Capcom)

بهترین بازی خانوادگی

  • Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning / Nintendo)
  • Nintendo Labo (Nintendo EPD / Nintendo)
  • Winner: Overcooked 2 (Ghost Town Games / Team 17)
  • Starlink: Battle for Atlas (Ubisoft Toronto / Ubisoft)
  • Super Mario Party (NDCube / Nintendo)

بهترین بازی استراتژیک

  • Battletech (Harebrained Schemes / Paradox Interactive)
  • Frostpunk (11 bit studios)
  • Winner: Into the Breach (Subset Games)
  • The Banner Saga 3 (Stoic Studio / Versus Evil)
  • Valkyria Chronicles 4 (Sega CS3 / Sega)

بهترین بازی ورزشی/ Racing

  • FIFA 19 (EA Vancouver / EA Sports)
  • Winner: Forza Horizon 4 (Playground Games / Turn 10 Studios / Microsoft Studios)
  • Mario Tennis Aces (Camelot Software Planning / Nintendo)
  • NBA 2K19 (Visual Concepts / 2K Sports)
  • Pro Evolution Soccer 2019 (PES Productions / Konami)

بهترین بازی چندنفره

  • Call of Duty: Black Ops 4 (Treyarch / Activision)
  • Destiny 2: Forsaken (Bungie / Activision)
  • Winner: Fortnite (Epic Games)
  • Monster Hunter: World (Capcom)
  • Sea of Thieves (Rare / Microsoft Studios)

بهترین بازی ساخته شده توسط دانش‌آموزان

  • Winner: Combat 2018 (Inland Norway University of Applied Sciences – Norway)
  • Dash Quasar (UC Santa Cruz)
  • JERA (Digipen Bilbao, Spain)
  • LIFF (ISTART Digital – France)
  • RE: Charge (MIT)

بهترین بازی اول یک سازنده مستقل

  • Donut County (Ben Esposito / Annapurna Interactive)
  • Florence (Mountains / Annapurna Interactive)
  • Moss (Polyarc Games)
  • Winner: The Messenger (Sabotage Studio)
  • Yoku’s Island Express (Villa Gorilla)

بهترین بازی eSport

  • Counter-Strike: Global Offensive
  • Dota 2
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Winner: Overwatch

بهترین بازیکن eSport

  • Winner: Dominique “SonicFox” McLean (Echo Fox)
  • Hajime “Tokido” Taniguchi
  • Jian “Uzi” Zi-Hao (Royal Never Give Up)
  • Oleksandr “s1mple” Kostyliev (Natus Vincere)
  • Sung-hyeon “JJoNak” Bang (New York Excelsior)

بهترین تیم eSport

  • Astralis (CSGO)
  • Winner: Cloud9 (LOL)
  • Fnatic (LOL)
  • London Spitfire (Overwatch)
  • OG (Dota 2)

بهترین مربی eSport

  • Winner: Bok “Reapered” Han-gyu (Cloud9)
  • Cristian “ppasarel” Bănăseanu (OG)
  • Danny “zonic” Sørensen (Astralis)
  • Dylan Falco (Fnatic)
  • Jakob “YamatoCannon” Mebdi (Team Vitality)
  • Janko “YNk” Paunovic (MiBR)

بهترین رویداد eSport

  • ELEAGUE Major: Boston 2018
  • Evo 2018
  • Winner: League of Legends World Championship
  • Overwatch League Grand Finals
  • The International 2018

بهترین مجری eSport

  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • Anders Blume
  • Winner: Eefje “Sjokz” Depoortere
  • Paul “RedEye” Chaloner

بهترین لحظه eSport

  • Winner: C9 Comeback Win In Triple OT vs FAZE (ELEAGUE)
  • KT vs IG Base Race (LOL Worlds)
  • G2 Beating RNG (LOL Worlds)
  • OG’s Massive Upset of LGD (DOTA 2 Finals)
  • SonicFox Side Switch Against Go1 in DBZ (EVO)

بهترین استریمر سال

  • Dr. Lupo
  • Myth
  • Winner: Ninja
  • Pokimane
  • Willyrex

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط