برنامه موبایلی Call of Duty هم اکنون برای بازیکنان در دسترس قرار گرفته است

با دانلود این برنامه، 500 امتیاز COD دریافت کنید

کمپانی Activision به تازگی برنامه موبایلی Call of Duty را برای بازیکنان دو عنوان Black Ops 4 و WW2 به انتشار درآورد. این برنامه برای سیستم عامل‌های Android و iOS در دسترس بوده و به شما دسترسی به محدوده بزرگی از رقابت‌ها و بازیکنان را ارائه می‌دهد، اما از طرفی، از قابلیت‌های اجتماعی کمتری برخوردار است.

جهت اطلاع به کسانی که آگاهی لازم درمورد ویژگی‌های این برنامه را ندارند، قسمت news، مهم‌ترین و جدیدترین رویدادهای بازی و آخرین بروزرسانی‌های آن را برای شما به نمایش می‌گذارد. بازیکنان همچنین می‌توانند، گروه‌های حداکثر ۲۰ نفره را بوسیله این برنامه، تشکیل دهند که مربوط به قسمت دیگری از برنامه می‌شود.

گروه شما بصورت هفتگی، موضوعات و چالش‌های بخصوصی را دریافت می‌کند که با کامل کردن آنها، جوایز ویژه داخل بازی، برای بازیکنان در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر این، شما می‌توانید از وضعیت بازیکنان هم تیمی خود آگاه شده و از زمان بازی کردن آنها مطلع گردید.

برنامه مویایلی Call of Duty حالتی شبیه به سرویس قدیمی Call of Duty Elite دارد و وضعیت شخصی و گزارش‌های عملکرد شما را برحسب زمان بازی، برای شما به ارمغان می‌آورد. این حالات شامل نقشه‌های حرارتی و دیگر داده‌های آنالیزی است و حتی پیشنهاداتی را برای چگونگی بهبود شما ارائه می‌دهد.

برنامه ذکر شده، هر دو بازی Call of Duty: Black Ops 4 و Call of Duty: WW2 را پشتیبانی می‌کند و شامل تمامی حالت‌های چندنفره این بازی‌ها و حتی حالت زامبی است. اگر همین الان این برنامه را دانلود کرده و با حساب کاربری Call of Duty خود به آن وارد شوید، ۵۰۰ امتیاز COD را دریافت خواهید کرد. از آنجایی که امتیازهای COD فقط برای پلتفرم PS4 در دسترس است، کمی زمان خواهد برد تا برای دستگاه شما نیز ظاهر شود و البته اگر شما بر روی دستگاه‌های PC یا Xbox One بازی می‌کنید، باید تا هفته آینده صبر کنید تا این امتیازها، برای پلتفرم شما نیز موجود شوند.

تریلر معرفی برنامه موبایلی Call of Duty:

تصاویر مربوط به برنامه موبایلی Call of Duty:

دسته بندی
Esportاخبار بازیتریلرمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط