BioWare

برخی بازی‌های کلاسیک BioWare در راه کنسول‌ها

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از ubergizmo، شرکت Skybound Games اعلام کرد که در قراردادی با Beamdog برخی عناوین کلاسیک رایانه‌های شخصی را به کنسول‌های بازی می‌آورد.

برخی از این عناوین در ابتدا توسط BioWare منتشر شدند و از جمله آنها باید به Dungeons & Dragons اشاره کرد که نخستین بار برای رایانه‌های شخصی توسط BioWare منتشر شد.

بازی‌هایی نفش آفرینی کلاسیکی که قرار است توسط این شرکت برای کنسول‌های بازی منتشر شوند باید به Baldur’s Gate, Baldur’s Gate ll, Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear, Icewind Dale, Planescape: Torment و Neverwinter Nights اشاره کرد.

این عناوین در اواخر سال جاری راهی کنسول‌ها می‌شوند. شرکت Skybound و Beamdog به برخی جزئیات مهم این خبر اشاره نکردند. متاسفانه این شرکت‌ها مشخص نکردند کدام کنسول هدف انتشار بازی‌های مذکور هستند.

احتمالا بازی‌ها در قالب دیجیتالی منتشر می‌شوند و قرار نیست به صورت فیزیکی در دسترس قرار گیرند. دو شرکت  Beamdog و Skybound Games برنامه ریزی کردند در PAX East امسال که از ۲۸ تا ۳۱ مارس برگزار می‌شود، بازیهای موردبحث را در این نمایشگاه بوستون به نمایش درآورند.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط