بخش جدید بازی FIFA 20 با نام Volta در رویداد EA Play معرفی شد

با فوتبال خیابانی جدید آشنا شوید

آیا دلتان برای FIFA Street قدیمی تنگ شده است؟ آیا برای دریبل زدن‌های زیبا و خیابانی که فقط در خیابان‌ها دیده می‌شود لحظه شماری می‌کنید؟ بازی FIFA 20 با بخش جدید خود با نام Volta آرزوی شما را برآورده کرده است و بازی محبوب و به یاد ماندنی FIFA Street را به درون بازی فیفا ۲۰ آورده است. اکنون می‌توانید بر روی سقف برج‌های ژاپنی تا کف خیابان‌های لندن با بازیکن و تیم مورد علاقه‌ی شما یا یک بازیکن ساختگی به فوتبال بازی کردن بپردازید، آن هم از نوع خیابانیش.

راه‌های متفاوتی برای تجربه‌ی Volta در فیفا ۲۰ وجود دارد. می‌توانید آن را در یک بخش داستانی، یک لیگ (که احتمالا از سیستم Division که در مدهای آنلاین شاهدش بودیم استفاده می‌کند.) و اسکوئاد خود را در یک سفر به دنیای فوتبال خیابانی بسازید. تعداد بازیکنان تیم‌های دو طرف بین ۳ تا ۵ نفر است که دروازبان به عنوان یک مهره انتخابی در بازی حضور دارد. همینطور مد فوتسال نیز در این بازی وجود دارد.

آواتار بازیکنان منحصر به یک جنسیت نیست و زن‌ها نیز اکنون در بازی حضور دارند، همچنین می‌توانید این آواتارها را شخصی سازی کنید. تریلر این بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

دسته بندی
E3 2019Esportاخباراخبار بازیاخبار کوتاهتریلرمطالبورزش‌های الکترونیکویدیو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط