استودیو Rockstar درمورد اختلال اخیر بازی Red Dead Redemption 2 توضیح داد

نقص فنی بازی که موجب شد اعضای کمپ ناپدید باشند

اخیرا یک اختلال در بازی Red Dead Redemption 2 مشاهده شده که طی آن، کمپ بازی ناپدید می‌شد و حال طی اخبار جدید مشخص شد که این امر بخاطر وجود یک باگ در بازی است.

پس از حدود یک هفته گزارشاتی مبنی بر غیبت تمام اعضای گنگ در کمپ بازی، استودیو سازنده Rockstar Games تصمیم گرفت تا بصورت رسمی موضوع را اعلام کند. این مشکل فنی درواقع باعث می‌شود، شخصیت Sadie Adler و همچنین خانواده John Marston را پس از کامل کردن ماموریت Polite Society, Valentine Style در بخش دوم بازی، از پدیدار شدن در کمپ شما، جلوگیری کند.

در حالی که ابتدا بازیکنان گمان می‌کردند، این یک امر طبیعی است و در ماموریت‌های جانبی، این شخصیت‌ها را خواهند دید، حالا سازنده بازی اعلام کرد که این مشکل باعث شده تا شخصیت‌های موجود و همچنین تعماملات آنها در کمپ مشاهده نشود و علی رغم حضور آنها در ماموریت‌های جانبی، در کمپ نیز باید پدیدار شوند.

در این خصوص، بازیکنان بدرستی حدس زدند که این مشکل فنی، از ابتدای ماموریت وجود دارد و باعث بروز اختلال در بازی شده است. لازم به ذکر است، راه انداز مجدد هر checkpoint در ماموریت Polite Society, Valentine Style باعث می‌شود که اعضای این گنگ را از دست بدهید. حال اگر هر یک از این checkpoint ها را از دست داید یا بازی بخش‌های ذخیره شده ابتدایی را بارگذاری کرد، راه حل کنونی، آن است که این ماموریت را انجام ندهید و بازی را مجددا راه اندازی کنید.

استودیو Rockstar Games همچنین اعلام کرد، در حال حاضر بر روی برطرف کردن این نقص فنی تلاش می‌کند و نسخه برطرف شده این باگ را در بروزرسانی بعدی بازی منتشر خواهد کرد. اگر همچنان این ماموریت از بخش دوم را انجام نداده اید، باید منتظر بمانید تا انتشار بروزرسانی جدید بازی و پدیدار شدن تمام اعضای باند خود، منتظر بمانید.

نمایشی از گیم پلی فیزیک تیراندازی بازی Red Dead Redemption 2:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنتریلردسته‌بندی نشدهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط