بازی Tomb Raider: Definitive Edition

بازی Tomb Raider: Definitive Edition به Xbox Game Pass افزود شد

یک دلیل دیگر برای خرید اشتراک Game Pass

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از videogamer، شرکت مایکروسافت اعلام کرد بازی Tomb Raider: Definitive Editionبه عنوان نسخه enhanced و بازی مربوط به سال ۲۰۱۳ به لیست عناوین Xbox Game Pass پیوست.

این عنوان که ریبوتی برای Tomb Raider های قبلی محسوب می‌شود، توانسته در آن سال با امتیاز بزرگی رو به رو شود. این نسخه توسط استودیو Crystal Dynamics توسعه یافت.

در نسخه موردبحث لارا کرافت به همراه گروهی از ماجراجویان با کشتی به اقیانوس آرام سفر می‌کنند تا به قسمتی که مثلت اژدها معروف است بروند، اما در آنجا دچار طوفان شده و کشتی آن‌ها غرق می‌شود. آب، گروه را به جزیره‌ای سوق می دهد. لارا به همراه گروه خود تلاش می‌کند تا راه فرار از این جزیره را بدست آورند اما متوجه می‌شوند در این جزیره عده‌ای هستند که قصد کشتن آنها را در سر دارند. شخصیت لارا به عنوان یک دختر جوان دانشجو تلاش می‌کند تا با کشتن دشمنان راه خروج از جزیره را بیابد.

شرکت اسکوئرانیکس نسخه  Tomb Raider: Definitive Edition را برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر کرد تا با بهبود گرافیکی و تمامی بسته‌های الحاقی، صاحبان این کنسول نیز آن را تجربه کنند.

آخرین عنوان این سری اکشن ماجراجویی با نام Rise of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ برای پی‌سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ انتشاریافت و امتیازات خوبی دریافت کرد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط