The Forgotten City

بازی The Forgotten City برای XBOX ONE معرفی شد

سفر به شهر فراموش شده

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از twinfinite، به تازگی سازندگان عنوان ماجراجویی و معمایی The Forgotten City به معرفی آن برای کنسول ایکس باکس وان پرداختند تا بازیکنان به تجربه آن روی کنسول نسل هشتم مایکروسافت بپردازند.

سال گذشته استودیو مستقل Modern Storyteller بازی Forgotten City به عنوان یک حالت بازی Skyrim معرفی کرد و انحصاری رایانه شخصی محسوب می‌شد. حال باری دیگر این سازنده تصمیم گرفت بازی جذاب معمایی خود را برای XBOX ONE نیز معرفی کند.

در حقیقت نسخه ایکس باکس وان یک نسخه ریمیک از The Forgotten City محسوب می شود. در این بازی شما برای مشخص شدن قتلی مبهم در زمان سفر می‌کنید و به دوران اساطیری و شهر روم منتقل می‌شوید. در بحث گیم پلی، داستان و برخی ویژگی‌های دیگر تفاوتی با نسخه رایانه شخصی ندارد. بنابراین افراد می‌توانند آن را روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت تجربه کنند. نسخه ریمیک فورگتن سیتی با موتورگرافیکی Unreal Engine 4 بازسازی شده تا تجربه گیم پلی لذت بخشی داشته باشد.

شما می توانید طی نمایشگاه PAX East که در اواخر مارس برگزار می‌شود این بازی را در غرفه ۱۳۱۲۱ تجربه کنید. The Forgotten City در اواخر سال جاری برای رایانه شخصی و XBOX ONE منتشر خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر به صفحه ایکس باکس یا استیم بازی معمایی موردبحث مراجعه کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

یک دیدگاه

مطالب مرتبط