بازی Subnautica

بازی Subnautica با کیفیت ۱۴۴۰P روی PS4 Pro و XBOX ONE X اجرا می شود

با وب سایت ایستگاه بازی همراه باشید

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از wccftech، بازی ماجراجویی و جهان آزاد Subnautica که دنیای زیرآب را به تصویر می کشد، وضوح اجرایی یکسانی در هر دو کنسول بازی  PS4 Pro و XBOX ONE X دارد.

بازی Subnautica در ۴ دسامبر سال جاری با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار دردسترس قرار می گیرد. این عنوان در حال حاضر توسط استودیو Panic Button تحت توسعه قرار داشته و شرکت Gearbox نیز آن را عرضه خواهد کرد.  اخیرا استودیو wccftech با Adam Creighton کارگردان و مدیر استودیو Panic Button مصاحبه ای درباره این بازی انجام داده است. Creighton تایید کرد این عنوان با وضوح ۱۴۴۰پیکسل روی هر دو کنسول میان نسلی پلی استیشن ۴ پرو و ایکس باکس وان ایکس اجرا می شود.

با این حساب در بحث گرافیکی بازی روی دو کنسول موردبحث، هیچ تفاوتی در کار نیست. Subnautica در اوایل سال ۲۰۱۸ برای پی سی منتشر شد و استودیو Panic Button تصمیم گرفت با همکاری Gearbox آن را برای کنسول ها نیز منتشر کند.  انتظار می رود بسته الحاقی Below Zero در اوایل سال ۲۰۱۹ به صورت دسترسی اولیه در استیم منتشر شود و فردا هم صاحبان دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در کنار سایر کنسول های هر دو سری می توانند به تجربه آن بپردازند.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط