Star Wars

بازی Star Wars Jedi Fallen Order | اطلاعات بازی و پیش خرید نسخه Deluxe منتشر شد

داستانی برای بقا و قدرتمند شدن!
بازی Star Wars Jedi Fallen Order | اطلاعات بازی و پیش خرید نسخه Deluxe منتشر شدReviewed by نیما احمدی on Apr 14Rating: 5.0بازی Star Wars Jedi Fallen Order | اطلاعات بازی و پیش خرید نسخه Deluxe منتشر شد

در پی انتشار اخبار بازی Star Wars Jedi Fallen Order توسط استودیو Respawn Entertainment، استودیو بازی Electronic Arts برای این عنوان، پیش‌خرید (Pre-Order) آن را در دسترس قرار داده است.

شما می‌توانید این بازی را در سایت Amazon برای PS4 و Xbox One، در فروشگاه‌های Xbox Store، در فروشگاه‌های PlayStation، و همینطور برای کامپیوتر نیز از سایت Origin خریداری نمایید. همچنین در کنار نسخه استاندارد، نسخه Deluxe Edition نیز به فروش می‌رسد. این نسخه شامل پشت‌صحنه‌هایی به نام “Director’s Cut” و محتوای سینماتیکی اضافه و خاص می‌باشد.

نسخه استاندارد به قیمت ۵۹٫۹۹$ و نسخه Deluxe به قیمت ۶۹٫۹۹$ به فروش می‌رسد.

در بخش ذیل می‌توانید اطلاعات کاملی از صفحه رسمی پیش خرید این بازی را مطالعه کنید.

یک ماجراجویی کهکشانی در بازی Star Wars Jedi Fallen Order منتظر شما است. عنوانی سوم شخص اکشن-ماجراجویی جدید از استودیو Respawn Entertainment می‌باشد. بازی داستانی تک‌نفره را تعریف می‌کند که بازیکن در نقش یک جدای پاداوان (Jedi Padawan) قرار می‌دهد کسی که به دنبال ماجراهای قسمت سوم Revenge of the Sith، از Order 66 فرار کرده است. در مأموریتی برای دوباره‌سازی یک جامعه جدای (Order of Jedi)، باید تکه‌هایی از گذشته پراکنده خود جمع کنید تا بتوانید تمرینات خود را تکمیل کرده، قدرت جدیدی از توانایی‌های Force بدست آورید و در استفاده از شمشیر لیزری خود استاد شوید – تمام اینکارها برای پیشی گرفتن از امپراطوری (empire) و بازجویان کشنده او می‌باشد.

در هنگامی که بر توانایی‌های خود استاد می‌شوید، بازیکنان درگیر صحنه‌های سینماتیکی در استفاده از lightsaber و Force در مبارزات خود خواهند شد. سعی شده است در این نسخه طراحی و تنش‌های مبارزات شباهت بیشتری به سری فیلم‌های Star Wars داشته باشند. بازیکنان برای رسیدن به دشمنان نیاز به یک استراتژی دارند، نکات ضعف و قدرت خود را به صورت هوشمندانه در هنگام تمرینات Jedi تشخیص دهند تا بتوانند از آن‌ها برعلیه دشمنان استفاده کنند و معماهایی که در مسیر خود به آن‌ها برمی‌خورند را به آسانی حل کنند.

طرفداران Star Wars مکان‌ها ، اسلحه‌ها، ابزار و دشمنان iconic و  خاطره‌انگیز را تشخیص خواهند داد و همچنین می‌توانند شخصیت‌های تازه، مخلوقات و ربات‌های جدیدی را در مسیر و دنیای Star Wars ملاقات کنند. به عنوان قسمتی از این داستان معتبر از Star Wars، طرفداران درون کهکشانی که توسط امپراطوری غصب شده است، غرق خواهند شد. به عنوان یک قهرمان جدای، بازیکنان نیاز دارند تا برای بقای خود مبارزه کنند در حالیکه در حال جستجو برای رازهای قدیمی هستند تا بتوانند از آنجایی که امپراطوری قصد کشتن تمام جدای‌ها را دارند، محفلی را برای جدای‌ها ساخته و آن را Order of Jedi نام‌گذاری کنند.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order را پیش خرید کنید تا بتوانید خود و شمشیر لیزریتان را با پوسته‌های خاص و ویژه تزئین کنید.

پیشنهاد پیش خرید Deluxe Edition

زمانی که نسخه Deluxe Edition بازی Star Wars Jedi Fallen Order را پیش‌خرید می‌کنید، داستان پشت بازی و بخش‌های “Director’s Cut” به همراه قسمت‌هایی ویژه و اضافی را بدست می‌آورید.

عنوان‌های کلیدی
  • مبارزات جذاب و سینماتیک – بازی Jedi Fallen Order فانتزی جدای بودن را برای ما به همراه سیستم مبارزات خلاقانه با Lightsaber در کنار توانایی‌های قدرتمند Force، نیاز خواهید داشت تا استفاده از آن‌ها موانع را از مسیر خود بردارید. این سیستم مبارزه کاملاً با درک و حس شما رابطه مستقیم دارد و در کنار ماجراجویی شما به تمرین بسیاری برای استاد شدن و دریافت قدرت‌ها و توانایی‌های جدید نیاز دارد.
  • داستان جدیدی برای شروع Jedi – به عنوان یک Padawan فراری از امپراطوری، قبل از اینکه بازجویان امپراطوری به نقشه شما برای احیای محفل جدای‌ها پی ببرند، باید تمرینات خود را کامل کنید. به کمک Jedi Knight سابق، یک خلبان بداخلاق و یک دروید (ربات) نترس، باید از مکانیزم‌های Empire گذشته و طبق داستان ماجراجویی خود از آنجا فرار کنید. در این ماجراجویی باید از پس چالش‌های بسیاری که تمرکز آن‌ها برروی مبارزات، جستجو و حل معما می‌باشد، برآمده و آن‌ها را بگذرانید.
  • کهکشان منتظر است – درختان باستانی، چهره‌های سنگی و جنگل‌های شکارشده از طبیعت بینظیر بازی Star Wars Jedi Fallen Order می‌باشند که شما می‌توانید آزادانه تصمیم بگیرید که در مرحله بعدی ماجراجویی خود به کجا می‌خواهید بروید. از آنجایی که توانایی‌ها و قدرت‌های جدیدی را کشف می‌کنید، راه‌های جدیدی برای عبور از نقشه و حرکت در آن برای شما باز خواهد شد; از قدرت the Force بهره ببرید تا بتوانید در مسیر جستجوی خود را تقویت کنید. به سرعت می‌توانید حرکت کنید، گرچه، از آنجایی که Empire تمام حرکات شما را زیرنظر دارد، باید مراقب قدم‌هایی که برمی‌دارید، باشید.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order توسط استودیی که بازی Titanfall را نیز ساخته است، یعنی استودیو Respawn Entertainment در حال گسترش است، اما این بازی درواقع نتیجه زحمات تیم جدیدی به رهبری کارگردان بازی اکشن-ماجراجویی God of War 3، آقای Stig Asmussen می‌باشد. در روزهای قبل، متوجه شده‌ایم که تمام بازی به صورت تک‌نفره طراحی شده است، بدون هیچگونه بخش‌های Multiplayer و Microtransaction.

بازی Star Wars Jedi Fallen Order در تاریخ ۱۵ نوامبر برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشرخواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالبمعرفی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط