بازی Sekiro:Shadows Die Twice : ماد Nier به بازی سکیرو اضافه شد

ماد جدید Sekiro، پروتاگونیست یا شخصیت‌ مثبت و معروف 2B را به بازی اضافه کرده است.

بازی Sekiro:Shadows Die Twice یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ است که حتی می‌توان آن‌را با استفاده فضاهای گاهاً شلوغ و‌یا بچگانه‌ی مادها ارتقا داد.

کاربر به کمک ماد‌ها می‌تواند در بخش های مختلفی مانند سطح دشواری، ارتقای گرافیک بازی ویا حتی مثلا بازی کردن به عنوان شخصیت شرک! دربازی تغییر ایجاد کند. اما من دراینجا به طور مشخص شیفته‌ی یکی از جدید‌ترین این مادها شده‌ام، که درواقع، احتمالا بهترین بازی امسال را با بهترین بازی‌ هرسالی ادغام می‌کند.

بله دوستان، زمان صحبت درمورد Nier:Automata رسیده است. یکی از بازی های موردعلاقه ما در سال ۲۰۱۷ و همینطور یکی جذاب ترین کنسرت های سال ۲۰۱۸ و حالا به عنوان ماد مورد علاقه ما در سال ۲۰۱۹ .

ماد جدید Sekiro، پروتاگونیست یا شخصیت‌ مثبت معروف یعنی YoRHA Type B No.2 یا به اختصار ۲B را به بازی اضافه کرده است.درحالی که او همراه همیشگی خود ۹S یا همان پهپاد تیرانداز را به همراه ندارد، ولی بازهم در این نسخه از ۲B شاهد یک فرد حرفه ای در مبارزات شمشیری هستیم. او از شمشیرهای آشنای کاتانا استفاده می‌کند.

نکته ای که برای استفاده کنندگان این ماد حائز اهمیت است این است که این ماد کاملا ظاهری است، بنابراین هنوز درطول بازی همچنان صدای شخصیت Sekiro را از زبان این ربات قاتل می‌شنوید.

این ماد توسط Forsakensilver  تهیه شده و در NexusMods قابل دانلود می‌باشد.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسبازی Sekiro: Shadows Die Twiceپلی استیشندسته‌بندی نشدهراهنما و آموزشکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط