بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه Shichimen Warrior را شکست دهیم؟

مبارزانی که برای شکست آن ها باید هوشمندانه عمل کرد!
بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه Shichimen Warrior را شکست دهیم؟Reviewed by نیما احمدی on Apr 19Rating: 5.0بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه Shichimen Warrior را شکست دهیم؟

Warrior یکی از عجیب‌ترین مینی باس‌هایی است که در Feudal Japan با او روبه‌رو خواهید شد. در این مطلب به چگونگی شکست این مینی باس در بازی Sekiro Shadows Die Twice می‌پردازیم.

اگر تلاش کرده‌اید که با Shchimen Warrior مبارزه کنید و شکست خورده‌اید، به این دلیل است که چند نکته کلیدی و آیتم مهم را فراموش کرده‌اید، آیتم‌هایی که برای این مبارزه نقش بسیار مهمی دارند.

مطلب مزتبط: بازی SEKIRO SHADOWS DIE TWICE | چه کارهایی باید در SUNKEN VALLEY CAVERN انجام داد؟

برای شکست Shichimen Warrior به چه چیزهایی نیاز داریم؟

قبل از اینکه حتی برای مبارزه با این مینی باس اقدام کنید، ابتدا به ابزار Loaded Umbrella Shinobi Prosthetic نیاز خواهید داشت و سپس باید آن را به Phoenix’s Lilac آپگرید کنید. این دو تا مانده به آخرین آپگرید ابزار می‌باشد.

شما به این ابزار نیاز دارید زیرا اجازه می‌دهد تا نه تنها ضربات را از همه جهات بلاک کنید بلکه حملاتی که توسط دشمنان خیالی مانند Headless و Shichimen Warrior صورت می‌گیرند را نیز خنثی کنید.

این تنها چیزی نیست که به آن نیاز دارید. شما همچنین به تعداد کافی از Divine Confetti و Pacifying Agent نیز نیاز خواهید داشت.

The Pacifying Agent از شما در مقابل حملات Terror مینی باس Shichimen Warrior محافظت می‌کند. هربار که این مینی باس به شما ضربه می‌زند، شما Terror دریافت می‌کنید. هنگامی که میزان ترور شما پر شود، بلافاصله خواهید مُرد.

با داشتن Pacifying Agent، میزان Terror بسیار آهسته‌تر زیاد می‌شود و اگر از این آیتم استفاده کنید، تمام مقدار Terrorای که تا آن لحظه کسب کرده‌اید، از بین خواهد رفت.

در نهایت، شما به Divine Confetti نیز نیاز خواهید داشت.این آیتم برروی اسلحه شما کار خواهد کرد و احتمالاً یکی از  مهم‌ترین آیتم‌های بازی به شمار می‌رود. به این دلیل که، در واقع برای ضربه زدن و آسیب وارد کردن به Shichimen Warrior، باید ابتدا از Divine Confetti برروی سلاح خود استفاده کنید.

با در دست داشتن این آیتم‌ها، زمان آن رسیده است تا با مبارزان Shichimen روبه‌رو شوید، ولی آن‌ها کجا هستند؟

چگونه مبارزان Shichimen Warriors را در Sekiro پیدا کنیم؟

در واقع در طول بازی Sekiro، سه تا از این مینی باس‌ها وجود دارد. یکی از آن‌ها پس از دومین پیروزی مقابل Headless Ape پیدا خواهد شد.

بعد از آن، در پیش یک بت استراحت کنید و سپس به منطقه Poison Pool در Ashina Depths برگردید.

زمانی که به این مکان برمی‌گردید، یک مبارز Shichimen آن منطقه را تصاحب کرده است.

دومین Shichimen Warrior در Abandoned Dungeon پیدا می‌شود. از ورودی Ashina Reservoir به سمت Abandoned Dungeon، راهی به سمت پایین سیاهچاله وجود دارد که باید در نهایت از آن گذشته و به طبقه زیرین خود بروید.

سومین و آخرین مینی باس نیز در عمارت Fountainhead Palace یافت خواهد شد، که تنها زمانی در دسترس می‌باشد که قبل از آن پایان Shura Ending را تجربه نکرده باشید.

زمانی که به Fountainhead Palace می‌رسید، به راه خود ادامه دهید تا در نهایت به بت Feeding Grounds برسید. از آنجا، برگشته و به پایین مسیر آبشار نزدیک آن بروید. دقیقاً در مقابل آن آبشار می‌توانید مینی باس را پیدا کنید.

چگونه Shichimen Warrior را شکست دهیم؟

وقتی زمان مبارزه می‌رسد، سریعاً باید Divine Confetti و Pacifying Agent را فعال کنید. به سمت باس هجوم ببرید و تا جایی که می‌توانید قبل از اینکه به شما حمله کند، به او ضربه وارد کنید (تقریباً ۵ تا ۶ ضربه). سپس دو ضربه‌ای که می‌زند را دفع کرده و سپس دوباره به او حمله کنید.

درنهایت، متوجه خواهید شد که ضربات شما برروی او پیاده نمی‌شود. به این دلیل که باس به یک منطقه دیگر تلپورت شده است. برچرخید و به سرعت برروی او قفل کنید.

سپس، از Phoenix Lilac Um

دسته بندی
اخبار بازیبازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

مطالب مرتبط