بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه سریعتر پول (Sen) بدست آوریم؟

در این مطلب به شما آموزش می دهیم چگونه در بازی پول درآورید

شاید سیستم امتیازات تجربه‌ای یا همان Experience Point های بازی Sekiro Shadows Die Twice مانند سیستم بازی‌های Souls نباشد، ولی هنوز هم واحد پولی وجود دارد که شما نیاز دارید برای خرید ایتم‌ها و وسایلی که می‌خواهید، مقدار زیادی از این پول را بدست آورید. این واحد پولی در بازی به نام Sen شناخته می‌شود، پول یک منبع باارزش در بازی است، پس سعی داریم در این مطلب راه‌های سریعتر رسیدن به Sen را برای شما توضیح دهیم.

خوشبختانه، راه‌های زیادی برای بدست آوردن Sen در Sekiro وجود دارد. فقط باید به خاطر داشته باشید که زمانی که در  Sekiro می‌میرید، نصف تمام Sen ای که دارید را از دست خواهید داد، مگر اینکه قابلیت Unseen Aid را فعال کرده باشید. در این مقاله چند روش برای بدست آوردن پول در بازی را برای شما توضیح خواهیم داد تا به سرعت بتوانید پولی که لازم دارید را بدست آورید.

کشتن دشمنان

آسان‌ترین راه برای پول درآوردن کشتن دشمنان است، چون هرکدام از دشمنان بعد از مردن مقدار کمی پول به شما می‌دهند. بعد از کشتن یک دشمن یا گروهی از آن‌ها، مطمئن شوید که دکمه مربع (یا X) را نگه دارید تا به شما اجازه دهد تمام دشمنانی که نزدیک شما هستند را لوت کنید.

اگر می‌خواهید پول زیادی بدست آورید بهترین ایده این است که منطقه‌ای پر از دشمنان ساده را پیدا کرده و تمام آن‌ها را سلاخی کنید و سپس تمام پول آن‌ها را برداشت کنید، یکی از این مناطق دقیقاً قبل از مینی باس اول یعنی Ashina Outskirts می‌باشد. تمام دشمنان را بکشید، آن‌ها را لوت کنید، سپس به Sculptor’ Idol برگشته و دوباره و دوباره اینکار را انجام دهید.

هر بار که در پیش بت استراحت می‌کنید، تمام دشمنان دوباره ظاهر می‌شوند، و می‌توانید یکبار دیگر تمام Sen آن‌ها را بعد از کشتنشان جمع کنید. اینکار به شما اجازه می‌دهد تا بدون اینکه جان خود را به خطر بیاندازید مقداری پول را براحتی بدست بیاورید.

کیف پول سبک (Light Coin Purse)

همانطور که به جستجوی خود در دنیای Sekiro ادامه می‌دهید آیتم‌های باارزش متفاوتی را پیدا خواهید کرد، که کیف پول هم جزو این آیتم‌ها می‌باشد. این آیتم‌ها اساساً عملکردی شبیه به روح‌های بازی Dark Souls دارند، هرکدام از آن‌ها مقداری از پول Sen شما را ذخیره می‌کنند. خبر خوب، پولی که شما از این کیف‌ها بدست می‌آورید، بعد از مرگ شما از بین نخواهد رفت.

در حالیکه می‌توانید در هر زمان از این کیف‌ها استفاده کنید، ایده بهتر این است که آن‌ها را ذخیره کنید تا زمانی که واقعاً به آن‌ها برای خرید آیتم‌های ویژه و یا خرید اطلاعات نیاز دارید، از آن‌ها استفاده کنید.

اگر از راه‌های دیگر برای بدست آوردن Sen استفاده می‌کنید، Light Coin Purse ها به شما این اطمینان را می‌دهند که شما مقداری پول در بانک خود ذخیره دارید.

The Memorial Mob

آخرین راه برای کسب درآمد، فروش آیتم و وسایل به Memorial Mob ها است، فروشندگانی که در سرتاسر دنیای Sekiro پخش شده‌اند. شما می‌توانید آیتم‌های اضافی را به این فروشنده‌ها بفروشید و در ازای آن مقداری Sen بدست آورید، اما مراقب باشید تا چیزهایی که می‌خواهید یا به آن‌ها نیاز دارید را نفروشید، چون پس گرفتن آن‌ها بسیار سخت است. قطعاً تمام آیتم‌های شفابخشی که بدست می‌آورید را نیاز خواهید داشت، پس مراقب باشید آن‌ها را به فروشندگان نفروشید.

دوباره تکرار می‌کنیم، بدست آوردن Sen از طریق کشتن دشمنان، بهترین و سریعترین راه برای بدست آوردن پول در بازی می‌باشد، ولی شما می‌توانید از دو روش دیگر نیز برای بدست آوردن پول نیز استفاده کنید.

این تمام چیزی بود که برای بدست آوردن Sen در Sekiro Shadows Die Twice نیاز داشتید. به نظر شما کدام یک از روش‌ها برای بدست آوردن Sen سریعتر هستند؟ دیدگاه و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیبازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط