Sekiro

بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه تمام Prayer Beads ها را پیدا کنیم؟

برای قدرتمندتر شدن در بازی نیازمند این Prayer Bead ها هستید!

برای افزایش Posture و Vitality در بازی Sekiro Shadows Die Twice، نیاز دارید تا Prayer Beads ها را پیدا کرده و چهارتا از آن‌ها را در Sculptor Idol ها یا همان بت‌های تندیس مانند، ثبت کنید. در این مطلب مکان تمام این دانه‌های تسبیح (Prayer Beads) در بازی Sekiro Shadows Die Twice را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. در کل ۴۰ دانه در سرتاسر بازی پخش شده است که شما می‌توانید با یافتن آن‌ها میزان Vitality و Posture خود را به حداکثر برسانید.

مطلب مرتبط: راهنمای بازی SEKIRO | در SEKIRO SHADOWS DIE TWICE با چند BOSS روبرو می‌شویم؟

Sekiro Shadows Die Twice

Sekiro Shadows Die Twice

مکان تمام Prayer Bead ها در بازی Sekiro Shadows Die Twice
Ashina Outskirts Sekiro – General Naomori Kawarada

مستقیم به سمت Outskirts Wall – بت Gate Path بروید و راه خود را تا اولین … در مسیر، ادامه دهید. در اینجا، مینی باس ژنرال Naomori Kawarada را پیدا خواهید کرد. او را شکست داده تا دانه تسبیح را بدست آورید.

Ashina Outskirts – Chained Ogre

پس از پیدا کردن اولین دانه راه خود را ادامه دهید تا به بت Stairway برسید. ابتدا دو دشمنی که در زیر شما ظاهر می‌شوند را نابود کرده و سپس با مینی باس Chained Ogre مبارزه کرده و او را شکست دهید. دانه تسبیح بعدی با شکست این مینی باس بدست می‌آید.

Ashina Outskirts – General Tenzen Yamauchi

پس از شکست Chained Ogre، با استفاده از قلاب به سمت بالا بروید، در دشت زیر شما، ژنرالی منتظر جنگ خواهد بود. ژنرال Tenzen Yamauchi را شکست دهید تا بتوانید دانه بعدی را بدست آورید.

Ashina Outskirts – Ashina Castle Gate

همانطور که راه خود را در Ashina Outskirts ادامه می‌دهید، به یک زمین بسیار وسیع خواهید رسید. همین که وارد زمین می‌شوید، توسط یک باس به نام Gyoubu Oniwa مورد حمله قرار می‌گیرید. او را شکست دهید.

سپس، به بالای پله‌ها بروید و وارد اتاقی شوید که یک NPC در آن به سمت شما ایستاده است. با قلاب به طبقه دوم رفته و سپس به بالاترین نقطه ساختمان بروید.

دوبار از روی آنجا به سمت محوطه حیاط بپرید. در اینجا، باید یک جعبه درخشان را مشاهده کنید. در این جعبه می‌توانید دانه بعدی را بیابید.

Ashina Outskirts – Blazing Bull

پس از شکست Gyoubu Oniwa، به راه خود ادامه داده و دشمنان را در مسیر نابود کنید. در نهایت، به زمین دیگری خواهید رسید که سه دشمن آن قرار دارد.

اولین دشمن را مخفیانه نابود کنید. سپس به سمت دوتای دیگر حرکت کنید، با اینکار یک گاو بزرگ باید دیوار را خراب کرده و به شما حمله کند. این مینی باس گاو مانند را بکشید تا دانه تسبیح را بتوانید بدست آورید.

Hirata Estate Sekiro – Shinobi Hunter

از بت Estate Path، به سمت نزدیکترین پله‌ها بروید. در راه خود به یک مرد سفیدپوش برخواهید خورد. این مرد همان Shinobi Hunter می‌باشد. با شکست او می‌توانید دانه تسبیح را پیدا کنید.

Hirata Estate – Juzou the Drunkard

همانطور که در Hirata Estate گشت می‌زنید، در نهایت به یک مینی باس درشت هیکل مواجه خواهید شد که Juzou the Drunkard نام دارد. او را نابود کنید تا بتوانید دانه بعدی را بیابید.

Hirata Estate – Audience Chamber

از بت Hirata Audience Chamber، دور زده و به سمت در روبه‌رو بروید. از ساختمان خارج نشوید.

حالا، بچرخید و به دنبال دو نگهبان بگردید. آن‌ها را نابود کرده و اطراف را برای یک دیوار که روی آن بنری وجود دارد، جستجو کنید. این دیوار شما را به سمت یک اتاق مخفی هدایت می‌کند.

در این اتاق جعبه‌ای را خواهید یافت که درون آن دانه بعدی نهفته شده است.

Ashina Castle Sekiro – General Kuranosuke Matsumoto

از بت Ashina Castle، مستقیم از پله‌ها بالا بروید. در اینجا، در مقابل چهار سرباز و ژنرال Kuranosuke Matsumoto قرار خواهید گرفت. پس از شکست ژانرال می‌توانید دانه بعدی را بیابید.

Ashina Castle – Seven Ashina Spears

از بت Ashina Reservoir به سمت چپ چرخیده به از روی ساختمان عبور کنید. ابتدا با قلاب به بالای درخت رفته تا بتوانید به بالای ساختمان برسید. سپس در پایین ساختمان زنی که مشاهده می‌کنید را بکشید.

از میان علف‌ها به صورت مخفیانه به زیر ساختمان بروید. مرد تفنگ به دست روبه‌روی خود را کشته و به راه خود ادامه دهید. سربازی را که روی لبه ایستاده است را بکشید و به مسیر خود ادامه داده تا به یک ساختمان برسید.

از آن ساختمان بالا رفته و از آن به صورت مخفیانه خارج شوید. در راه خود به یک مینی باس Seven Achina Spears به نام، Shikibu Toshikatsu Yamauchi، خواهید رسید، با او مبارزه کرده و او را شکست دهید. با نابود کردن او می‌توانید دانه بعدی را به دست آورید.

Ashina Castle – Lone Shadow Longswordsman

مانند دانه قبلی از ساختمان بالا رفته و سپس وارد ساخختمان شوید. به سمت چپ رفته و با قلاب از روی شکاف بپرید. ورودی سیاهچاله ترک شده را رد کرده و به درون بن بست بروید. اگر پایین را نگاه کنید قادر خواهید بود تا مکان Lone Shadow Longswordsman را ببینید.

اگر یکبار با او صحبت کرده‌اید، پس مجبور هستید تا او را به پایین انداخته و با یک حمله غافلگیرانه یکی از دو Vitality های او را کم کنید. اگر هم قبلاً با او صحبت نکرده‌اید، به پایین رفته و صحبت را با او آغاز کنید.

با به پایان رسیدن مذاکره، او به شما حمله می‌کند. با شکست او می‌توانید دانه بعدی را بیابید.

Ashnia Castle – Abandoned Dungeon Entrance

به بت Abandoned Dungeon Entrance بروید. در نزدیکی آن بت، می‌توانید یک فروشنده را پیدا کنید. با او صحبت کرده و در لیست موجودی او، می‌توانید به ازای ۱۴۰۰ واحد از پول، دانه تسبیح را خریداری کنید.

Ashina Castle – Antechamber

در برج بالایی قلعه، بت Antechamber را خواهید یافت. به آنجا رفته و به سمت اتاق بعدی بروید، در آن اتاق باید یک سامورایی را بکشید.

داخل اتاق به جلو بروید تا به دو سامورایی دیگر که در حال کندن گور هستند برسید. آن‌ها را نابود کنید. سپس، درسمت راست، دو سامورایی را که نشسته‌اند را خواهید دید. آن‌ها را نیز بکشید و به دنبال دیواری بگردید که روی آن یک بنر در بین دو مجسمه واقع شده است.

در مقابل این دیوار کمی صبر کنید تا در نهایت دیوار چرخیده و شما را به اتاقی مخفی راهنمایی کند. در این اتاق جعبه‌ای را خواهید یافت که دانه تسبیح در این جعبه پنهان شده است.

Ashina Castle – Ashina Elite

به بت Ashina Castle سفر کنید. به سمت راست رفته و با قلاب به بالای سقف نزدیک خود بروید. سیگنال دودمانند را دنبال کنید تا به بلندترین ساختمان در وسط آن منطقه برسید.

درون ساختمان دو سامورایی قرار دارند. آن‌ها را نابود کنید و به اتاق سمت راست در طبقه بالایی بروید. سامورایی را در مسیر خود بکشید و در سقف به دنبال یک سوراخ بگردید.

با قلاب به درون سوراخ بروید و مسیر را دنبال کنید تا به Ashina Dojo برسید. در اینجا باید با یک مینی باس، به نام Ashina Alite – Jinsuke Saze مبارزه کنید. با شکست او می‌توانید دانه تسبیح بعدی را بیابید.

Senpou Temple Sekiro – Armed Warrior

بعد از اینکه در این منطقه به دومین بت رسیدید (بت به نام Shugendo Sculptor Idol می‌باشد)، باید از پلی عبور کنید که توسط شخصی محافظت می‌شود. فردی که از پل محافظت می‌کند یک مینی باس به نام Armed Warrior می‌باشد. پس از شکست او می‌توانید Prayer Bead بعدی را بدست آورید.

Senpou Temple – Long-arm Centipede Sen’un

پس از اینکه در معبد Senpou به بت Temple Grounds رسیدید، مسیر خود را ادامه داده و گرگ‌ها و راهبه‌هایی که در راه شما قرار می‌گیرند را نابود کنید.

از پشت‌بام‌ها با قلاب بالا بروید و از سمت راست معبد به پایین بیایید تا به پایین‌ترین پشت‌بام برسید. برروی این پشت‌بام، می‌توانید از یک تالار به پایین بپرید که در آنجا با یک مینی باس به نام Long-arm Centipede Sen’un روبه‌رو خواهید شد. با شکست مینی باس دانه بعدی را خواهید یافت.

Senpou Temple – Temple Grounds

شما نمی‌توانید این دانه را در بار اولی که معبد Grounds را بازدید می‌کنید، بدست آورید. برای اینکه باید ابتدا توانایی Dive Ability را ( که پس از شکست باس Corrupted Monk بدست می‌آید) داشته باشید تا به دانه برسید.

همین که این توانایی را بدست آوردید، به معبد Grounds برگشته و مسیر خود را به سمت حوضچه اصلی پیش ببرید. به داخل حوضچه بپرید، و با استفاده از توانایی Dive به درون آن بروید و به انتهای حوضچه برسید تا دانه تسبیح را بدست آورید.

Sunken Valley Sekiro – Snake Eyes Shirafuji

از بت Sunken Valley، به پایین صخره رفته و از درختان بالا بروید. در این مکان، مینی باسی به نام Snake Eyes Shirafuji را پیدا خواهید کرد. با شکست این مینی باس، Prayer Bead بعدی را پیدا خواهید کرد.

Sunken Valley – Long-arm Centipede Giraffe

وقتی که به بت Gun Fort رسیدید، به اتاق بعدی بروید تا با مینی باس Long-arm Centipede Giraffe روبه‌رو شوید. وقتی که این مینی باس را شکست دهید، دانه بعدی را خواهید یافت.

Sunken Valley – Gun Fort

بعد از شکست مینی باس قبلی، از یک سوراخ در اتاقی که قرار دارید به پایین بروید. به بخش زیرزمین رفته و از سمت چپ خارج شوید.

در این قسمت باید با استفاده از قلاب به بالای قسمت چپ بروید. سپس دوباره با قلاب به سمت راست بپرید. در اینجا باید یک غار تاریک را مشاهده کنید.

وارد غار شده و از راست حرکت کنید تا به یک بن بست برسید. در انتهای این بن بست، اگر روی زمین را جستجو کنید دانه بعدی را خواهید یافت.

Ashina Depths Sekiro – Snake Eyes Shirahagi

از بت Ashina Depths، راه خود را ادامه داده تا به یک منطقه سمی برسید. در این منطقه باید با یک مینی باس مار مانند به نام Snake Eyes Shirahagi روبه‌رو خواهید شد. پس از شکست او می‌توانید دانه بعدی را پیدا کنید.

Ashina Depths – Poison Pools

پس از شکست Snake Eyes Shirahagi، راه خود را درون تونل ادامه دهید. سپس بالا را نگاه کنید تا با استفاده از قلاب به سمت چپ بروید. اینکار باعث می‌شود تا به بالای سر یک مجسمه بودا بروید، در این مکان دانه تسبیح را بدست خواهید آورد.

Ashina Depths – Tokujiro the Glutton

پس از عبور از Poison Pool، به جنگل مخفی (Hidden Forest) خواهید رسید، و در مقابل مینی باس Tokujiro the Glutton قرار می‌گیرید. او در مسیر اصلی قرار دارد و دقیقا بعد از اینکه از منطقه مه گرفته با استفاده از قلاب خارج می‌شوید او را خواهید دید. دانه تسبیح بعدی با شکست این مینی باس ظاهر خواهد شد.

Ashina Depths – O’rin of the Water

به بت Watermill در Ashina Depths سفر کنید. به راه خود ادامه دهید تا در نهایت زنی را در حال اجرای موسیقی پیدا کنید. وقتی که از او عبور می‌کنید، قصد کشتن شما را می‌کند و با شکست او می‌توانید Prayer Beads را بدست آورید.

Ashina Depths – Watermill

از بت Watermill، به راه خود ادامه داده تا به یک ساختمان به همراه دشمنانی در مقابل آن برسید. از زیر این ساختمان به صورت مخفیانه عبور کنید و به دنبال یک پنل در روی زمین بگردید تا بتوانید وارد آن شوید.

وارد این پنل شوید تات به اتاقی برسید. در این اتاق دانه بعدی مخفی شده است.

Ashina Depths – Mibu Village

از بت Watermill، راه خود را ادامه داده تا به روستای Mibu برسید. در این روستا، دریاچه‌ی بزرگی وجود دارد که نیاز دارید تا با استفاده از توانایی Dive، درون آن شیرجه بزنید.

در انتهای دریاچه جعبه‌ای وجود دارد که می‌توانید دانه را در آن بدست آورید.

Fountainhead Palace Sekiro – Sakura Bull

برای رسیدن به Fountainead Palace، ابتدا باید به پایان Purification رسیده باشید.

پس از اینکه از حیاط Mibu Manor عبور کردید، از مجموعه ساختمان‌ها خارج شوید، سپس برگشته و به بالای پشت‌بام‌ها بروید. روی ساختمان‌ها بگردید تا مینی باس Sakura Bull را پیدا کنید. با شکست او می‌توانید Prayer Bead بعدی را پیدا کنید.

Fountainhead Palace – Okami Leader Shizu

از بت Great Sakura راه خود را ادامه دهید تا در مقابل مینی باس Okami Leader Shizu قرار بگیرید.  این باس غیرقابل رد کردن می‌باشد ( چون در داستان تاثیر زیادی دارد )، پس نمی‌توانید آن را از دست بدهید. دانه تسبیح دقیقا بعد از شکست مینی باس بدست می‌آید.

Fountainhead Palace – Great Sakura

پس از شکست Okami Leader Shizu، به درون دریچه نزدیک خود شیرجه بزنید و تا انتهای آن شنا کنید. در سمت راست دریاچه جعبه‌ای قرار دارد. با باز کردن آن می‌توانید دانه تسبیح بعدی را درون آن پیدا کنید.

دانه‌هایی که باید پس از اتمام بازی Sekiro به دست آورید
Ashina Depths Sekiro – Undying Guardian Ape

در یک راهرو بزرگ بین بخش Pool Poison در Ashina Depths و بت Hidden Forest، می‌توانید دوباره با Guardian Ape بی‌سر مبارزه کنید.

از آنجایی که در حین مبارزه یک Ape دیگر هم به مبارزه شما وارد می‌شود، با کامل کردن این باس، دو دانه تسبیح پیددا خواهید کرد.

Ashina Castle Sekiro – Lone Shadow Vilehand

شما دقیقا در همان اتاقی که با Ashina Elite Jinsuke Saze مبارزه کرده بودید، در مقابل این باس قرار خواهید گرفت. اتاقی که دنبال آن می‌گردید با نام Kuro’s Room مشخص شده است. مینی باس Lone Shadow Vilehand را بکشید تا دانه بعدی را پیدا کنید.

Ashina Castle – Chained Orge

از روی برج بالایی بت Antechamber به پایین بپرید و به اتاق اصلی برج بروید. به پایین رفتن ادامه دهید تا به مینی باس Chained Orge برسید. او را نابود کنید تا Prayer Bead را بدست آورید.

Ashina Castle – Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer

به بت Old Grave سفر کنید. راه خود را تا رسیدن به بت Great Serpent Shrine ادامه دهید. در مکانی که بت را پیدا می‌کنید یک مینی باس جدید به نام Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer را خواهید دید. با شکست او می‌توانید به دانه بعدی برسید.

Ashina Castle – Seven Spears Ashina, Shume Masaji Oniwa

پس از اتمام داستان، به بت Ashina Reservoir سفر کنید. وقتی به آنجا برسید مشاهده خواهید کرد که آن منطقه آتش گرفته است و در حیاط اول یک مینی باس جدید به نام Seven Spears Ashina را خواهید دید. با شکست این مینی باس می‌توانید دانه بعدی را بدست آورید.

Ashina Castle – Shigekichi of the Red Guard

پس از به پایان رسیدن داستان، به بت Old Grave سفر کنید. از پله‌ها پایین رفته و از پل عبور کنید. با گذر از پل به یک حیاط خواهید رسید.

در آن حیاط مینی باسی به نام Shigekichi of the Red Guard در مقابل شما قرار خواهد گرفت. مینی باس را نابود کنید تا Prayer Bead را بدست بیاورید.

Ashina Castle – Ujinari Mizou

از بت Ashina Dojo به پایین پله‌ها بروید، سپس برگشته و کاغذ دیواری پشت‌سر خود را پاره کنید. در پشت این کاغذ دیواری یک راه مخفی وجود دارد که شما را مستقیماً به مینی باس Ujinari Mizou خواهد رساند. مینی باس را از بین ببرید و دانه بعدی را پیدا کنید.

دانه‌هایی که بعد از پایان Purification Ending بازی Sekiro بدست می‌آورید
Hirata Estate Sekiro – Lone Shadow Masanaga the Spear-Bearer

با این باس قبلاً مبارزه کرده‌اید ولی اگر دقیقاً مراحل را برای رسیدن به پایان Purification دنبال کنید، برای بار دیگر با این باس مبارزه خواهید کرد. زمانی که برای بار اول Hirata Estate را بازدید می‌کنید و کلید را از جغد می‌گیرید، این باس دوباره ظاهر خواهد شد.

مینی باس را شکست داده تا دانه تسبیح را بدست آورید.

Hirata Estate – Juzou the Drunkard

با این باس نیز قبلاً ملاقات کرده‌اید اما اگر مراحل را دنبال کنید دوباره آن را خواهید دید و با او مبارزه خواهید کرد. او دقیقاً در مکانی که دفعه اول با او مبارزه کرده‌اید، ظاهر خواهد شد، این مکان در حیاطی قبل از بت Audience Chamber واقع شده است.

با شکست این باس می‌توانید آخرین Prayer Bead را پیدا کنید.

این تمام چیزی بود که از ۴۰ دانه تسبیح مخفی شده در بازی باید می‌دانستید. با بدست آوردن تمام این دانه‌ها در بازی Sekiro Shadows Die Twice می‌توانید Vitality و Posture خود را به حداکثر برسانید.

نظر شما درباره بازی Sekiro Shadows Die Twice چیست؟ آیا توانسته است با ایده‌های جدید خود طرفداران سری محبوب Souls را راضی نگه دارد؟ تجربیات خود را از بازی Sekiro Shadows Die Twice با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط