Sekiro

بازی Sekiro Shadows Die Twice | چگونه به Ashina Depths برسیم؟

از آنجایی که Ashina Depths یکی از مناطق پایانی در بازی Sekiro است.

بازی Sekiro Shadows Die Twice از کنار هم قرار گرفتن چند منطقه و مکان مختلف برای جستجو تشکیل شده است، که هر کدام از این مناطق چالش‌ها و رازهای مخصوص به خود را دارند. یکی از این مناطق که پیدا کردن آن کمی دشوار می‌باشد، Ashina Depths نام دارد و نشانه مشخص این منطقه وجود باتلاق سمی است. در این مطلب راه رسیدن به Ashina Depths را برای شما توضیح خواهیم داد.

چگونه در بازی Sekiro به Ashina Depths برسیم؟

از آنجایی که Ashina Depths یکی از مناطق پایانی در بازی Sekiro است، شما باید قبل از رسیدن به این منطقه، مطمئن باشید که برای چالش‌های آن آماده هستید، برای این آمادگی نیاز دارید تا حداقل بیشتر چالش‌های Ashina Castle را کامل کنید تا به این منطقه دسترسی پیدا کنید. در این منطقه شما می‌توانید یکی از دو آیتمی که Kuro از شما درخواست کرده را پیدا کنید، پس برای پیدا کردن این آیتم ابتدا باید به آن دسترسی داشته باشید.

برای شروع باید به بُت Ashina Reservoir Sculptor سفر سریع (Fast Travel) کنید. از آنجا، به قلعه دشمنانی که سمت چپ شما قرار دارند بروید و به دنبال یک درامر یا طبل در انتهای قلعه بگردید. پشت طبل را نگاه کنید تا یک تخته سنگ را پیدا کنید، سپس به سمت راست نگاه کرده و با استفاده از قلاب به روی لبه بروید.

در این لبه، سوراخی وجود دارد که می‌توانید از آن پایین بروید تا شما را به سمت یک چاه قدیمی هدایت کند. در مسیر خود به یک مینی‌باس ترسناک به نام Lone Shadow Longswordsman روبه‌رو خواهید شد. مینی‌باس را شکست داده و سپس درون چاه شنا کرده تا در نهایت به Ashina Depths برسید.

خوشبختانه در آنجا یک نقطه سفر جدید را پیدا خواهید کرد که بت Bottomless Holde Sculptor می‌باشد. این بت به شما کمک می‌کند تا به راحتی بین مناطق مختلف Sekiro و Ashina Depths سفر کرده و به ماجراجویی خود بپردازید. با ماجراجویی در Sekiro می‌توانید شخصیت خود را قوی‌تر کرده و توانایی‌های جدیدی را یاد بگیرید.

دیدگاه شما درباره Sekiro Shadows Die Twice چیست؟ آیا ساخته جدید میازاکی توانسته است طرفداران قدیمی Dark Souls را راضی نگه دارد؟ نظرات خود را درباره بازی Sekiro با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیبازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط