بازی Sekiro Shadows Die Twice | چه کارهایی باید در Sunken Valley Cavern انجام داد؟

بودن یا نبودن مسئله این است!
بازی Sekiro Shadows Die Twice | چه کارهایی باید در Sunken Valley Cavern انجام داد؟Reviewed by نیما احمدی on Apr 17Rating: 5.0بازی Sekiro Shadows Die Twice | چه کارهایی باید در Sunken Valley Cavern انجام داد؟

بازی Sekiro Shadows Die Twice یک عنوان اکشن سوم‌شخص می‌باشد که توسط استودیو FromSoftware توسعه یافته است، که سراسر بازی پر از معماها و رازهایی است که باید آن‌ها را کشف کنید. در این مطلب توضیح خواهیم داد که چه کارهایی را باید در Sunken Valley Carven انجام داد.

مطلب مرتبط: بازی SEKIRO SHADOWS DIE TWICE | آیا باید IRON CODE را شکست یا تسلیم آن شد؟

چگونه در Sekiro به Sunken Valley Carven برسیم؟

اول ار همه باید بدانیم که Cavern به نوعی یک منطقه اختیاری است و برای رسیدن به آن نیاز دارید تا پازل Strange Kite را در Senpou Temple حل کنبد.

برای حل این معما، به طور ویژه، نیاز دارید تا در ابتدا Folding Screen Monkey شکست دهید تا قبل از آغاز مرحله Puppeteer Ninjutsu را بدست آورید.

زمانی که معمای Kite را حل کردید، به راه خود در Senpou Temple ادامه دهید و برای رسیدن به Sunken Valley Carven با استفاده از قلاب خود را به کایت برسانید.

در این مکان چه کارهایی باید انجام داد؟

وقتی که به Carven می‌رسید، یک تخته نازک چوبی را خواهید یافت که در زیر آن یک پرتگاه عمیق وجود دارد و می‌توانید روی آن تخته قدم بردارید. میزان پیشروی شما در این قسمت به کارهایی که تا اینجا در Sekiro انجام داده‌اید بستگی دارد. اگر قبلاً به Gun Fort رسیده‌ و با Giant Serpent برای دومین بار روبه‌رو شده‌اید، دیگر کاری برای انجام دادن در Sunken Valley Carven نخواهید داشت. پس به بازی خود ادامه دهید تا مار را برای بار دوم در Gun Fort ملاقات کنید.

پس از اینکه دوباره با مار روبه‌رو شدید، به بت Cavern Sculptor’s Idol برگشته و بار دیگر از روی تخته عبور کنید. حال باید در زیرخود Giant Serpent را در حال نشستن ببینید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که برروی قفل کرده، به پایین پریده و با یک حمله او را نابود کنید.

این کار به شما Fresh Serpent Viscera را پاداش خواهد داد، که یکی از آیتم‌های کلیدی در به پایان رساندن بازی Sekiro Shadows Die Twice می‌باشد.

این تمام چیزی بود که به آن نیاز داشتید تا در Sunken Valley در بازی Sekiro انجام دهید. نظرات خود را درباره بازی Sekiro Shadows Die Twice با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیبازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط