بازی Sekiro Shadows Die Twice چهارمین بازی محبوب Steam شد

در حال حاضر به طور متوسط در هر لحظه ۱۰۴٫۰۰۰ نفر به طور همزمان به تجربه‌ی بازی Sekiro Shadows Die Twice می‌پردازند و این آمار بدون احتساب مخاطبان کنسولی است

دو روز از انتشار جدیدترین بازی استودیوی محبوب From Software، بازی Sekiro Shadows Die Twice، می‌گذرد و در همین زمان اندک این بازی موفق به پشت سر گذاشتن عناوینی چون Warframe و Rainbow Six Siege و کسب مقام چهارمین عنوان محبوب کلاینت Steam شده است.

در حال حاضر به طور متوسط در هر لحظه ۱۰۴٫۰۰۰ نفر به طور همزمان به تجربه‌ی بازی Sekiro Shadows Die Twice می‌پردازند و این آمار بدون احتساب مخاطبان کنسولی است. بر اساس آمار وبسایت Steam Charts تعداد اوج مخاطبان این بازی در یک زمان رقم خیره‌کننده‌ی ۱۲۴٫۲۶۶ نفر بوده است.

با این حال این بازی برای رسیدن به رتبه‌ی سومی کلاینت Steam راه زیادی در پیش دارد. بازی Sekiro Shadows Die Twice با وجود پیشی گرفتن از عناوینی چون GTA V و Team Fortress 2 حدود ۳۹۰٫۰۰۰ نفر کمتر از سومین بازی محبوب Steam، بازی CS: GO، مخاطب دارد. لازم به ذکر است که بازی DoTA 2 در رتبه‌ی اول این جدول قرار دارد و بازی Sekiro برا تبدیل شدن به محبوب‌ترین عنوان استیم به ۸۰۰۰۰۰ مخاطب دیگر نیاز دارد که برای یک بازی داستانی کمی غیر محتمل به نظر می‌رسد.

یکی از داغ‌ترین بحث‌های مربوط به این بازی را می‌توان بحث در مورد درجه‌ی سختی آن دانست که حتی مخاطبان قدیمی بازی‌های استودیوی From Software را نیز با مشکل روبرو کرده است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسبازی Sekiro: Shadows Die Twiceپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط