بازی Sekiro Shadows Die Twice | راهنمای یافتن مکان Light Coin Purse ها

کیف پول به شما کمک می کند تا بانک خود را داشته باشید

اصولاً در بازی Sekiro Shadows Die Twice دو نوع منبع متفاوت وجود دارد که شما باید به دنبال آن‌ها باشید، Skill Experience و پول که در بازی به نام Sen شناخته می‌شوند. راه‌های مختلفی برای بدست آوردن Sen در بازی وجود دارد، بعضی از این راه‌ها به پیدا کردن آیتم‌های خاصی بستگی دارند. در این مطلب مکان تمام کیف پول‌های سبک (Light Coin Purses) را در بازی Sekiro برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.

Light Coin Purse ها چه کاری انجام می‌دهند؟

تعدادی کیف پول در سرتاسر جهان Sekiro پخش شده است که باید آن‌ها را پیدا کنید، که به سه نوع تقسیم می‌شوند: Light (سبک)، Heavy (سنگین) و Bugling. هر کدام از این کیسه پول‌ها در Inventory شما ذخیره می‌شوند و این توانایی را می‌دهد تا در هر زمانی که نیاز داشتید از آن برای افزایش میزان Sen خود استفاده کنید.

مطلب مرتبط: چگونه در بازی سریعتر چول بدست بیاوریم؟

هر کیف پول سبک سریعاً ۱۰۰ Sen به شما خواهد داد، خبر خوب این است که پول به دست آمده از کیف‌ها زمانی که می‌میرید از بین نمی‌رود، برخلاف بقیه چیزهایی که در طول بازی بدست می‌آورید.

مکان کیف‌ها

Light Coin Purse ها همیشه جزو آیتم‌های اختیاری هستند که پیدا می‌کنید، و تعداد کمی از آن‌ها را تا به اینجا در طول بازی پیدا کرده‌ایم. این را بخاطر داشته باشید که تعداد بیشتری از آن‌ها وجود دارد، ولی هنوز بعضی از آن‌ها را پیدا نکرده‌ایم.

  • بعد از اینکه مرحله ابتدایی را آغاز کردید، پس از رسیدن به Dilapidated Temple از ساختمان خارج شده و سپس اطراف خود را بگردید. کیف پول را می‌توانید برروی یک سنگ در پشت خود ببینید.
  • در Ashina Outskirts، به سمت منطقه‌ای می‌روید که باید در آن با یک مینی باس به نام General Naomori Kawarada مبارزه کنید. در منطقه بعدی باید با چند دشمن بجنگید و بعد از آن به دنبال خانه‌ای بگردید که در بالای آن یک لانه پرنده قرار دارد. از خانه بالا بروید تا کیف پول را در لانه پرنده پیدا کنید.
  • کیف پول بعدی در Ashina Outskirts، در خانه‌ای است که یک پیرزن به شما افسون Young Lord’s Bell را می‌دهد. به طبقه‌ی پایینی جایی که پیرزن قرار دارد، بروید و سپس از قفسه‌های روبه‌روی دیوار عبور کرده تا به اتاقی برسید، در آن اتاق می‌توانید سه کیف پول پیدا کنید.
  • همچنین شما می‌توانید Light Purse ها را از Memorial Mob به قیمت ۱۰۰ Sen خریداری کنید. از لحاظ فنی هر مقداری که Sen داشته باشید بعد از مردن از دست خواهید داد، ولی کیف پول‌ها بعد از مردن شما باقی خواهند ماند، پس خریدن کیف پول ایده‌ی خوبی است.

این تمام چیزی است که تاکنون از کیف پول‌ها فهمیده‌ایم. نظرات خود را درباره بازی Sekiro Shadows Die Twice با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیبازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط