Sekiro

بازی Sekiro Shadows Die Twice | بعد از شکست Genchiro Ashina کجا باید برویم؟

مسیر خود را در بازی Sekiro انتخاب کنید.

از آنجایی که بازی Sekiro Shadows Die Twice در عین اینکه می‌توانید هرجایی که می‌خواهید بروید، ولی دقیقاً یک بازی جهان‌باز نیست، بازی از نقطه‌ای به بعد کمی جهان‌باز بودن در آن بیشتر نمایان می‌شود. در این مطلب بررسی می‌کنیم که بعد از شکست Genchiro Ashina در Sekiro باید به کجا برویم و چه کارهایی انجام دهیم. پس از رسیدن به قلعه Ashina و شکست Gyoubu Oniwa برای بار دیگر به مصاف Gwnchiro خواهید رفت. در این نقطه، شما قادر خواهید بود تا با Kuro چند کلمه‌ای صحبت کنید، کسی که اطلاعات بیشتری درباره چگونگی شکستن Grangom Heritage به شما خواهد داد. در این بخش برای جستجو در دنیای Sekiro انتخاب‌های به شما داده خواهد شد.

مطلب مرتبط: بازی SEKIRO SHADOWS DIE TWICE | چگونه به ASHINA DEPTHS برسیم؟

Ashina Reservoir، Ashina Depths، Mibu Village در بازی Sekiro

بعد از شکست Genchiro و صحبت با Kuro، متوجه می‌شوید که به سنگی نیاز پیدا خواهید کرد. این سنگ تنها در منطقه‌ای عمیق زیر قلعه پیدا می‌شود.

کاری که در این قسمت نیاز دارید انجام دهید، باید به Ashina Reservoir بروید، که در نزدیکی بُت Ashina Castle Sculptor قرار دارد. در این منطقه، از سمت چپ حرکت کنید و به یک چاه زیرزمینی بروید، جایی که داستان بازی را برای بار اول آغاز کرده‌اید. مینی باس را شکست داده و مسیر را دنبال کنید تا در نهایت به Ashina Depths برسید.

در این قسمت به یک دروازه بزرگ به همراه دره‌ای عمیق در زیر آن خواهید رسید. به سمت اعماق آن بروید و در نهایت به روستای Mibu Village خواهید رسید، جایی که در آن می‌توانید Shelter Stone را پیدا کنید.

Sunken Valley، Gun Fort در بازی Sekiro

بعد از گرفتن کلید Gun Fort از Kuro، نیاز دارید تا از پنجره اتاق Kuro در قلعه Ashina خارج شوید. از بت Castle Dojo Sculptor به سمت پایین پله‌ها رفته و به طبقه اول بپرید. به جای اینکه به سمت در خروجی بروید که به طرف بت Ashina Castle Sculptor می‌رود، بچرخید و به سمت اتاقی که در آن جعبه‌ای قرار دارد، بروید. در این قسمت درب دیگری وجود دارد که به سمت بت Old Grave Sculptor باز می‌شود. به پشت قلعه بروید تا جایی که به پلی با دو دشمن خواهید رسید.

مسیر را دنبال کنید که در نهایت یک دروازه پیدا می‌کنید که می‌توانید با کلید آن را باز کنید و بازی را ادامه دهید. این راه شما را به Bodhisatta Valley خواهد رساند، جایی که در آن می‌توانید گل سفید را پیدا کنید.

Senpou Temple در Sekiro

بعد از شکست Genchiro، می‌توانید در معبد Senpou جستجو کنید، که می‌توانید در آنجا مهارت جدیدی را باز کرده و شمشیر Mortal Blade را بدست آورید.

به سمت ورودی سیاهچال ترک شده (Abandoned Dungeon) بروید، که نزدیک بت Ashina Castle Sculptor می‌باشد. راه خود را به صورت مستقیم در سیاهچال ادامه دهید تا در آخر معبد Senpou ظاهر شود.

این مسیرها تمام راه‌هایی بود که بعد از شکست Genchiro در Sekiro می‌توانید انتخاب کنید.

نظرات شما درباره بازی Sekiro Shadows Die Twice چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی
اخبار بازیبازی Sekiro: Shadows Die Twiceراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط