بازی موبایل: معرفی بازی RUSH

معرفی «RUSH»: یک بازی اعتیادآور جذاب

عنوانی که قصد دارم امروز معرفی کنم؛ بازی Rush نام دارد. Rush که این روزها، تبدیل به یک بازی پر طرفدار محبوب شده؛ من رو مجبور کرد تا دانلود کنم و ببینم واقعا این بازی چرا انقدر سر زبان‌ها افتاده.

گیم پلی بازی

هیچ روند ساخت اکانت سختی برای بازی کردن وجود ندارد. بخش آموزش بازی، کاملا ساده است و برای عوض کردن مسیر، باید بر روی صفحه ضربه بزنید. می‌پرسید: «برای چی باید مسیر عوض کرد؟». خوب، این بازی شامل یک کره است که در یک جاده مانند ریل ترن هوایی قل می‌خورد، در حالی که شما باید از موانع جلوگیری کنید و برای فرار از چنین موانعی باید روی صفحه ضربه بزنید تا از مسیری به مسیر دیگری جابه‌جا شوید. انگشت خود را نلغزانید. زمان زیادی می‌گیرد و بازی کردن را سخت‌تر می‌کند. بازی به تفکر سریع و صبر نیاز دارد؛ چون در ابتدا کمی چالش‌برانگیز است. موسیقی تکنو در پس زمینه حواستان را پرت نکند و با تم رنگ نئونی میخکوب نشوید؛ زیرا فقط Rush را ارتقاء می‌دهد. به مرور که روی جاده هستید؛ جاده شبیه به ریل ترن می‌شود. در این حال هست که سرعتتان زیاد می‌شود و اینجاست که عکس‌العمل سریع شما به دادتان می‌رسد. چند بار اولی که این بازی را انجام دادم، واقعاً فقط توانستم از سه یا چهار مانع بگذرم. تأسف باره! خوشبختانه اینکه بتوانیم بازی را از اول بازی کنیم؛ رایگان است.  توصیه: مثل زمانی که مشغول رانندگی در یک ماشین هستید، به جلو نگاه کنید. این کار به من کمک کرد تا بازی‌ام را بعد از چند بار تلاش ناموفق اولم بهتر کنم.

برای گرفتن امتیازات بیشتر، الماس جمع کنید تا رتبه‌تان بالا رود. روزانه برای باز کردن قفل جاده‌های مختلف و انواع مختلف کره، مثل ایت بال برای مثال جوایزی دریافت می‌کنید. زمانی که مهارتتان در بازی بالا رفت، بالاترین امتیازتان را با بازیکنان در سراسر جهان مقایسه کنید. هنوز به آن سطح نرسیدم. نسخه رایگان، تبلیغ دارد؛ اما اگر بازی را به بسته پرمیوم به قیمت ۱٫۹۹ دلار ارتقاء دهید، از تبلیغ راحت می‌شوید و سرعت دریافت الماستان دو برابر می‌شود.

سخن نهایی

در آخر؛ به زبان ساده، کنترل بازی ساده است و گیم‌پلی بازی اعتیادآور و در عین حال چالش‌برانگیز است. بازی که می‌توانید کنارش بگذارید و باز هم برگردید. توصیه می‌کنم که بعد از مدتی کمی استراحت کنید. زیرا خیره شدن به صفحه‌ای با رنگ‌های روشن و سرعت کلی بازی می‌تواند هیپنوتیزمتان کند. این بازی، هم برای اندروید و هم برای اپل در دسترس است پس امتحانش کنید.

دسته بندی
مطالبمعرفی بازی موبایلمقالاتموبایلنقد و بررسی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط