بازی Red Dead Redemption 2 | مراقب گروه Van der Line در دنیای آنلاین بازی باشید!

تعدای از بازیکنان اقدام به بازسازی گروه Van der Line و شخصیت‌های بازی در دنیای Red Dead Online کردند.

به نظرم منصفانه است اگر بگویم که خیلی از اشخاصی که بازی Red Dead Redemption 2 را تجربه کردند، آرزو می‌کنند که کاش می‌شد بیشتر با گروه خود به انجام فعالیت‌های مختلف بپردازند. چیز‌هایی مثل ماهی گیری دسته جمعی، نوشیدن و خوش گذراندن در بار و خیلی از دیگر صحنه‌های دلگرم کننده‌ای که لحظات ابتدایی بازی با آن‌ها پر شده است.

حالا شرایطی را فرض کنید که Dutch,Sadie و Micah توسط دوستانتان کنترل می‌شدند و خب، بیخیال Micah.

گروهی از بازیکنان در Red Dead Online تصمیم به بازسازی گروه Van der Linde در دنیای آنلاین بازی گرفتند و شخصیت‌ها را با استفاده از کارکتر ساز ابتدای بازی بازسازی کردند. بعضی از آن‌ها شباهت زیادی با شخصیت‌های اصلی دارند و بعضی هم خب، شباهت زیادی ندارند. این گروه مدتی است که دردنیای آنلاین بازی به گشت و گذار مشغولند و گاهی شیطنت‌هایی می‌کنند.

پس از اینکه یک پست درباره این گروه در بخش Red Dead سایت reddit به داغ ترین بحث تبدیل شد، یکی از اعضای سایت Eurogamer با JP_Doctor که با نام واقعی Jamie شناخته می‌شود درباره فعالیت‌های این گروه مصاحبه‌ کرد که در ادامه به این مصاحبه می‌پردازیم.

واقعا برای من غافلگیرکننده است جیمی، اینکه می‌گویی هیچ کدام از شما برنامه‌ی قبلی برای انجام این کار نداشتید و قبل از این بازی یکدیگر را نمی‌شناختید. بلکه همدیگر را در بازی پیدا کردید و تصمیم به بازسازی گروه گرفتید.

“من همیشه از بازسازی کردن کاراکتر‌های مختلف در بخش ساخت کاراکتر ابتدای بازی لذت می‌بردم. ایده بازسازی کردن گروه Van der Line در دنیای آنلاین بازی هم ایده خیلی جالبی به نظر می‌رسید. برای همین من تصمیم گرفتم تا Dutch را بازسازی کنم و در طی گذر زمان من بازیکنان دیگری را دیدم که شخصیت‌های دیگر داستان را هم بازسازی کرده بودند و ماجرای ما از آن جا شروع شد.”

این گروه هم اکنون ۴ نفر عضو ثابت دارد که البته تعدادی دیگر از بازیکنان هم گاهی اوقات به آن‌ها می‌پیوندند.

با توجه به حرف‌های جیمی، پروسه بازسازی کردن گروه در دنیای آنلاین بازی و با استفاده از character creator اصلا کار راحتی نبوده.

“کاراکتر ساز ابتدای بازی در بعضی موارد مانند مو و البسه محدودیت دارد. به همین دلیل برای هرکدام از ما مدت زمان زیادی طول کشید تا بتوانیم کارکتری نزدیک به کاراکتر دنیای بازی بسازیم و بیشتر از آن، زمان زیادی برای لول آپ کردن کاراکتر‌ها و باز کردن لباس‌های درست برای آن‌ها هزینه کردیم. بازیکنی که کاراکتر Sadie را به عهده دارد واقعا زمان‌های سختی را برای بازسازی کردن کاراکترش گذراند ولی خب ما دوست داریم فکر کنیم دقیقا شبیه کاراکتر‌های بازی هستیم.”

به غیر از زمان‌هایی که گروه برای عکس گرفتن دورهم جمع می‌شوند، آن‌ها ترجیح می‌دهند تا از fast travel استفاده نکنند و با اسب‌هایشان در دنیای بازی گشت و گذار کنند.

“ما واقعا از این اوقات لذت می‌بریم، سی می‌کنیم در این اوقات همه از دیالوگ‌های مشابه کاراکتر‌ها استفاده کنیم و دائما همدیگر را ‘boah’ صدا کنیم. به عنوان Dutch، من همیشه به بقیه می‌گویم که نقشه‌ای در سر دارم. نقشه‌ای که معمولا درآمد بیشتر هم جزوی از آن است.”

“اگر بخواهم راحت تر توضیح بدهم، این برای ما مانند یک Co-op در بخش داستانی بازی است.”

البته دنیای بازی فقط برای ابن گروه نیست و بازیکنهای دیگری هم هستند. گاهی آن‌ها برای پیمودن مسافتی به گروه می‌پیوندند. جیمی گفته که گاهی تعدادی از بازیکنان هنگام نوشیدن به آن‌ها ملحق می‌شوند و اوقات خوشی را باهم می‌گذرانند. تعدادی دیگر هم به آن‌ها در حل کردن ماموریت‌های جدید کمک می‌کنند.

از سویی دیگر هم البته گروه ما هیچوفت خشونت کم نمیارد و این‌ها همه به لطف یکی از اعضای گروه است.

“Micah بیچاره بار‌ها شده که هنگام قدم زدن تیر خورده و کل گروه را به دردسر انداخته. البته این هیچوقت ما را غافلگیر نمی‌کند و بیشتر جنبه‌ی سرگرمی برای ما پیدا کرده است. در هرحال یک نفر مجبور بود برای کامل کردن تیم نقش Micah را بازی کند. البته Micah ما نسبت به شخصیت اصلی روحیه تیمی خیلی بالاتری دارد.”

خب برنامه شما برای آینده چیست!؟ مشخص است که هدف ما گسترش دادن گروه است. می‌خواهیم تا حد امکان گروه را بزرگتر کنیم و جای بقیه کارکتر‌ها را پر کنیم. “یک روز شاید بتوانیم کل گروه Van der Line را دور هم درحال سوارکاری ببینیم.”

جالب ترین نکته، شگفتی اعضای گروه از حجم بالای بازخورد‌های مثبت نسبت به گروه بود. آن‌ها امیدوارند تا اینگونه بقیه بازیکنان انگیزه بازی کردن رد دد آنلاین به صورت نقش آفرینی را بدست بیاورند.

“یکی از جالب‌ترین نظرات برای من، نظر شخصی بود که نوشته بود توسط عکس‌های ما محصور شده و می‌خواهد Red Dead online را برای بار دوم تجربه کند.” جیمی همچنین اضافه کرد “با وجود همه کاستی‌ها در دنیای آنلاین بازی، می‌توان لحظات خوشی را با دوستان خود در این محیط رقم زد.”

برای دیدن مطالب بیشتر از این بازی اینجا را کلیک کنید.

نظر شما درباره این گروه و فعالیت‌هایشان چیست؟ آیا به نقش آفرینی در دنیای آنلاین بازی‌ها علاقه دارید؟

 

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط