بازی Rainbow Six Siege

بازی Rainbow Six Siege در قسمت جلوه‌های بصری شامل تغییراتی خواهد شد

هیچ کدام از این تغییرات اثری بر گیم پلی بازی نخواهند گذاشت.

Ubisoft در حال تغییر نقشه‌ها و آیکون‌ها در بازی Rainbow Six Siege است تا محتوی بازی با محدودیت‌های منطقه‌های آسیایی هم‌خوانی داشته باشد. بازیکنان بازی Rainbow Six Siege در منطقه آسیا به زودی شاهد حذف شدن محتوی‌هایی که شامل خون، قمار، جمجمه و چند محتوی دیگر خواهند بود.

سازندگان بازی در حال کار بر روی نسخه آسیلی بازی هستند و در حال اعمال تغییرات گفته شده هستند تا مطمئن شوند که برای عرضه بازی در این منطقه به مشکلی نخواهند خورد. اما این تغییرات به صورت جهانی اعمال می‌شوند زیرا آپدیت کردن دو نسخه مجزا سخت‌تر خواهد بود.

با داشتن یک نسخه برای اپدیت بازی، ما دیگر نیازی نیست که یک کار رو دوبار انجام دهیم و در این صورت می‌توانیم سریع‌تر به مشکلات رسیدگی کنیم. وقتی که یک تیم بر روی یک نسخه جهانی کار کنند آن‌ها فقط این کار را یکبار انجام می‌دهند.

توسط گفته Ubisoft Montreal از آنجایی که این تغییرات بر جنبه هنری و جلوه‌های بصری بازی تاثیر می‌گذارند هیچ کدام از این تغییرات اثری بر گیم پلی بازی نخواهند گذاشت. آن‌ها همچنین تصاویری تهیه کرده‌اند تا به ما ایده‌ای از چیزی که قرار است بیلید بدهند. این که چه زمانی این تغییرات انجام می‌شوند مشخص نیست.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط