بازی Rage 2 | چگونگی بدست آوردن زره Raine

در Rage 2 ، زره Nicholas Raine یک آیتم اضافی است که شما با انجام یک ماموریت مخصوص می‌توانید آن‌را بدست آورید.

در Rage 2 ، زره Nicholas Raine یک آیتم اضافی است که شما با انجام یک ماموریت مخصوص می‌توانید آن‌را بدست آورید. اگر شما در این صفحه قرار دارید، پس احتمالاً به دنبال این هستید که چگونه می‌توان این زره را بدست آورد. خب ما در اینجا به شرح این آموزش خواهیم پرداخت.

این آیتم چیزی نیست که شما به راحتی و به رایگان آن را داشته باشید. لذا برای بدست آوردن این Armor ، شما می‌بایست زمانی که در دنیای Open World و پر هرج‌و‌مرج Rage 2، با مرحله‌ی اضافی Cult of the Death God مواجه شدید، از آن عبور کنید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که مرحله‌ی اضافی Cult of the Death God ، نیز تنها در نسخه Pre-Order یا پیش خرید بازی قرار دارد لذا برای بدست آوردن جوایز آن از جمله اسلحه‌ی Settler Pistol، میبایست این نسخه را تهیه کرده باشید. اگر اینگونه نیست، شما نمی‌توانید این مرحله را انجام دهید در واقع اصلاً در بازی وجود ندارد. اما اگر این نسخه را خریداری کرده اید به راحتی و با اتمام این مرحله جوایز آن را دریافت خواهید کرد.

اگر از نسخه‌ی پیش فروش بازی Rage 2 استفاده نمی‌کنید ما چند خبر ناخوشایند برای شما داریم. برخی از بهترین ویژگی ها و امکانات این بازی مربوط به نسخه Pre-Order است و احتمالاً به صورت انحصاری باقی خواهد ماند و از طرفی هم بازی به صورت رسمی منتشر شده بنابراین دیگر نمی‌توان نسخه پیش فروش را خریداری کرد.

آنچه که برای بدست آوردن این زره نیاز داشتید شرح داده شد. برای مشاهده مطالب مرتبط از لینک‌های زیر دیدن فرمایید.

مطالب مرتبط: بازی Rage 2 | روش بدست آوردن Charged Pulse Cannon

دسته بندی
اخباراخبار بازیایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط