بازی Rage 2 | چگونه اسلحه Hyper Cannon را بدست آوریم

این سلاح اساساً یک تفنگ ریلی است که دو نوع نواخت آتش دارد ، یک شلیک قدرتمند و دو شلیک قوی تر !

همانطور که از همکاری استودیو‌های id Software و Avalanche انتظار می‌رود ، Rage 2 مملو از سلاح های دیوانه واری است که می‌توانید باآنها ویرانی و وحشیگری را برای دشمنانتان به‌ ارمغان بیاورید. البته مادامی که کمی اهل اکتشاف و ماجراجویی نباشید نمی‌توانید به آنها دست پیدا کنید چراکه قوی ترین سلاح ها در سرتاسر این دنیای Open World پراکنده شده اند. لذا در اینجا با آموزش چگونگی دستیابی به سلاح Hyper cannon همراه شما خواهیم بود.

همانطور که در بالا گفته شد ، اکثر سلاح ها در Rage 2 مخفی شده اند اما برای پیدا کردن این مورد به خصوص یعنی Hyper cannon ، تقریباً باید یک مرحله مستقل را طی کنید. آن هم یک مرحله‌ی دشوار . در واقع، شما مجبورید تا به شمالی ترین نقطه ی نقشه‌ی Rage 2 سفر کنید و یک منطقه‌ی لول ۱۰ را برای پیدا کردن آن شکست دهید تا قفل این اسلحه برای شما باز شود.

به خصوص شمالی ترین نقطه‌ی نقشه که Green Haven Ark نام دارد و شما در راه به آن خواهید رسید. برای این منظور شما می‌بایست از یک Boss دو مرحله ای که خود آن توسط دسته‌ای از minion هایی که به منظور حفاظت از آن ، در حال مبارزه با Goon ها میباشند، عبور کنید. پیشنهاد ما این است که قبل از رسیدن به موقعیت مبارزه تا می‌توانید این minion ها را از بین ببرید. چراکه از این طریق باید تا جایی که می‌توانید شرایط را برای مبارزه ساده تر کنید. اما مطمئن باشید که Hyper Cannon ارزش این همه سختی را دارد. این سلاح اساساً یک تفنگ ریلی است که دو نوع نواخت آتش دارد ، یک شلیک قدرتمند و دو شلیک قوی تر !

این همه‌ی آن چیزی بود که شما برای بدست آوردن این تفنگ جذاب نیاز داشتید. برای اطلاعات بیشتر و آموزش های کاربردی بعدی ، مطالب آینده ی تگ Rage 2 را دنبال کنید.

منبع : Twinfinite

دسته بندی
اخبار بازیراهنما و آموزشنقد و بررسی بازییادداشت

یک دیدگاه

مطالب مرتبط