بازی Rage 2 | موقعیت مکانی تمامی سلاح ها‌ی مخفی

در بازی Rage 2 سلاح های فوق العاده قدرتمندی وجود دارند که می‍توان با استفاده از آن ها ، سرزمین های وسیع و بایر این بازی را به نابودی...

در بازی Rage 2 سلاح های فوق العاده قدرتمندی وجود دارند که می‍توان با استفاده از آن ها ، سرزمین های وسیع و بایر این بازی را به نابودی کشاند. اما برای این منظور شما ابتدا میبایست تمامی این سلاح ها را قفل شکنی کنید که این کار مستلزم تلاش بیشتری در مسیر بازی خواهد بود. درواقع به جز یک تپانچه ، یک رایفل و یک شاتگان که در ابتدادر اختیار شما می‌باشد ، برای استفاده از بقیه‌ی سلاح ها شما باید به دنبال صندوقچه های حفاظت شده ای بگردید که در سرتاسر نقشه‌ی Open world بازی Rage 2 پراکنده شده اند. ما در اینجا به توضیح محل قرارگیری این سلاح ها می‌پردازیم.

  • پیستول یا تپانچه‌ی SideWinder

همانطور که احتمالاً می‌دانید ، برای بدست آوردن این تفنگ نیازی ندارید که کار خاصی انجام دهید چراکه در شروع بازی این تفنگ در اختیار شما می‌باشد. تقریباً مانندهمه‌ی سلاح های این بازی ، این تپانچه نیز ۲ حالت تیراندازی دارد : قطاری و پشت سرهم و شلیک تک تیر قدرتی که در هنگام نشانه روی بسیار کارآمد میباشد.

  • رایفل جنگی (AR)

بار دیگر باید گفت که AR ، جزئی از داستان مقدماتی بازی است و نمیتوان آن رااز دست داد. اما برای بدست آوردن  آن در محله‌ی اول باید به دنبال تفنگدار گمشده بگردید. این اسلحه تنها یک حالت شلیک دارد اما سلاحی بسیار خوش دست محسوب می‌شود که احتمالا در بیشتر مواقع از آن استفاده خواهید کرد. این تفنگدر مراحل بعدی بازی بروزرسانی هم میشود.

  • شات گان جنگی

این سلاح در بخشی از مرحله‌ی ” اولین قراردار مارشال ” داخل صندوقچه ای که در یک مرداب مخفی شده است . شاتگان سلاحی بسیار مناسب برای جنگ های نزدیک و درون شهری به حساب می‌آید. امادر Rage 2 ، برای این سلاح یک حالت تیراندازی ثانویه تعریف شده که سلاح را برای فواصل دورتر نیز متناسب می‌سازد.

این سلاح برای درهم شکستن زره های جنگی مقاوم دشمنان کاملا موثر عمل می‌کند.

  • راکت لانچر هوشمند

راکت لانچر هوشمند در یک صندوقچه ی  مستحکم و در موقعیت Torn Plains قرار دارد. برای درک کامل محل قرارگیری این سلاح و همچنین نحوه‌ی مقابله با تهدیداتی که در سر راه با آن مواجه خواهید شد ، مقالات آینده در همین تگ را دنبال کنید. راکت لانچر هوشمند ، یکی از قدرتمند ترین سلاح های حاضر در Rage 2 به شمار می‌رود که دو حالت تیر اندازی دارد. یکی حالت تیراندازی استاندارد تک تیر و دیگری شلیک چند موشک کوچک که تعداد زیادی از اهداف را به صورت همزمان مورد هدف قرار می‌دهد.

  • لانچر Grav-Dart

این سلاح در صندوقچه‌ی Needle-Falls واقع در  سرزمین Wilds که پشت مرز ناحیه ی Broken Tract قرار دارد مخفی شده است. این ناحیه در واقع یکی از مناطق صعب العبور نقشه است که خود صندوقچه‌ی آن نیز بر روی قله‌ی یک کوه سنگی قرار گرفته است که دورتادور آن را ساختمان های مخروبه و متروکه محاصره کرده اند. ساده ترین راه برای رسیدن به صندوقچه‌ی Needle-Falls پرواز با ایکاروس از مبدا سرچشمه (Wll Springs) به سمت شمال است. اما شما ابتدا باید آن را از دست Dr.Kvasir آزاد کنید. لانچر Grav-Dart مطمئناً ارزش این تلاش راخواهد داشت چراکه شاید از نظر قدرت و عملکرد بهترین انتخاب نباشد اما قطعا هنگام استفاده از آن اوقات خوش و سرگرم کننده‌ای را سپری خواهید کرد. با استفاده از این سلاح می‌توان دشمنان را مانند عروسک های پارچه ای به این سمت و آن سمت پرتاب کرد.

  • هفت تیر Fire Storm

هفت تیر Fire Storm در صندوقچه‌ی Dank Catacomb واقع در شمال شرقی Sekret Wetlands قرار دارد.

برای رسیدن به این منطقه باید از میدان Mutant Bash TV به سمت شمال شرقی و یا اگر در سمت دیگر نقشه قرار دارید از Lagooney به سمت شمال غرب حرکت کنید. صندوقچه در میان چند خانه قرار دارد که تقریباً مشخص است. این منطقه توسط Goon های به نام Swamp Hog ها محافظت می‌شود اما از بین بردن آنها کار چندان دشواری نیست. هفت تیر Fire Storm با یک بار شلیک تشکیل یکحلقه‌ی آتشین را می‌دهد و از طریق یک ماشه‌ی معکوس آن را منفجر میکند. این هفت تیر سلاح تقریبا قدرتمندی به شمار می‌رود اما هنگام درگیری با چند هدف بهترین انتخای شما نخواهد بود چراکه میبایست هدف گیری دقیقی داشته باشید.

  • Hyper-Cannon

Hyper-Cannon یکی از سخت ترین سلاح ها برای قفل شکنی در Rage 2 به حساب می‌آید که در صندوقچه‌ی Greenhaven در Wilds مخفی شده است. اما توصیه می‌کنم برای این مورد ، آموزش چگونگی دستیابی به Hyper-Cannon را مشاهده کنید زیرا به توضیحات بیشتری نیاز دارد.

این سلاح اساساً یک تفنگ ریلی با دو حالت تیر اندازی محسوب می‌شود یکی قدرتی و دیگری قدرتمندتر و مطمئناً ارزش اینهمه سختی را دارد.

  • Charged Pulse Cannon

سلاح بعدی  Charged Pulse Cannon نام دارد که در صندوقچه‌ی Shrouded Vally واقع در دریای Dune پنهان شده است. شما برای قفل گشایی از صندوقچه‌ی محافظ آن باید از چند مرحله ی به خصوص عبور کنید که در جای خود مفصلاً توضیح داده خواهدشد.

  • BFG 9000

BFG 9000 تنها در نسخه های Deluxe و Collector’s Edition بازی Rage 2 قرار دارد. اگر این نسخه هارا خریداری کرده اید، به ویدیوی Walkthrow از چگونگی دستیابی به BFG 9000 مراجعه کنید.

  • تپانچه‌ی Settler

همانند BFG 9000 شماتنها در صورتی که نسخه های Deluxe و Collector’s Edition را داشته باشید میتوانید از این سلاح بهره‌مند شوید. برای بدستآوردن این سلاح ،باید اولین مرحله‌ی داستانی برای مارشال رابعد از ملاقات اودر Gunbarrel تکمیل کنید. پس از این که Sewer ها را از بین بردید به یک مرحله‌ی Bonus به نام Cult of the death God دسترسی خواهید داشت که اگر نسخه‌ی قبل Rage را انجام داده باشید این مرحله برای شما بسیار ساده خواهدبود.

پس از انجام این مرحله ، تپانچه‌ی Settler به شما هدیه داده خواهد شد.

با آموزش چگونگی دسترسی به سلاح های مخفی بازی Rage 2 همراه شما بودیم . برای دسترسی به آموزش های آتی وب سایت ایستگاه بازی در زمینه ی این بازی ، تگ Rage 2 را دنبال کنید.

منبع : Twinfinite

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالاتنقد و بررسییادداشت

یک دیدگاه

مطالب مرتبط