بازی Rage 2 | روش بدست آوردن سلاح Charged Pulse Cannon

بازی Rage 2 انبار مهمات سلاح های دیوانه‌واری است که برای بازیکنان، امکان ویران کردن محیط بازی را فراهم می‌سازد. اما این سلاح ها به جز تپانچه و شاتگان...

بازی Rage 2 انبار مهمات سلاح های دیوانه‌واری است که برای بازیکنان، امکان ویران کردن محیط بازی را فراهم می‌سازد. اما این سلاح ها به جز تپانچه و شاتگان پیشفرض بازی، به راحتی و به رایگان به شما داده نخواهد شد. و شما مجبورید تا با جستجو و ماجراجویی در دنیای بازی، قوی ترین سلاح‌ها را جمع آوری کنید.

وب سایت ایستگاه بازی، در این مطلب، آموزش نحوه بدستآوردن یکی از این سلاح ها به نام Charged Pulse Cannon را به شما ارائه می‌دهد.

همانطور که قبلاً هم به آن اشاره شد، برای بدست آوردن بیشتر سلاح‌های Rage 2، مجبور به جستجو در محیط بازی می‌باشید. این اسلحه‌ها انحصاراً درون پوسته‌ی محافظ آرک‌ها پنهان و در سرتاسر westland پراکنده شده اند.در مورد Charged Pulse Cannon شما باید به دنبال ” آرک دره پنهان ” بگردید. این منطقه، در سمت شرقی دریای Dune قرار دارد که ناحیه‌ای بیابانی و در شرق Vineland ( ناحیه‌ی آغازین ) می‌باشد. اگر تا الان این منطقه را روی نقشه خود ندارید، باید نواحی که با علامت سوال مشخص شده اند را کشف کنید. برای دسترسی به داخل خود آرک نیز، می‌بایست دو راکتور Alpha و Bravo که در ایستگاه مترو‌ی این منطقه قرار دارند را نابود کنید. به محص پیدا کردن آرک، موقعیت مکانی این دو، به نقشه شما اضافه خواهد شد. لذا برای پیدا کردن آنها مشکل چندانی نخواهید داشت.

همانطور که انتظار می‌رود، هردوی اینها توسط دشمن محافظت می‌شود، که شما باید بعد از نابودی آنها، با ویژگی Focus که در پلی استیشن از طریق L1 و در ایکس باکس با بامپر سمت چپ فعال می‌شود راکتور هارا نابود کنید.

پس از انجام آن، حالا فقط باید به آرک برگردید و از درب آن وارد شوید. قبل از رسیدن به داخل حفاظ آرک نیز باید با تعدادی از دشمنان مبارزه کنید که فقط کاری زمان بر است و چالش قابل توجهی شما را تهدید نمی‌کند.

تفنگ Charged Pulse Cannon نوعی توده‌ی انرژی گوی مانند را شلیک می‌کند و برای اوایل بازی اسلحه خوشدستی محسوب می‌شود.

این مطلب تمام آن چیزی بود که شما برای بدست آوردن  Charged Pulse Cannon به آن نیاز خواهید داشت برای دسترسی به مطالب مرتبط می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

بازی Rage 2 | چگونگی بدست آوردن زره Raine

دسته بندی
اخباراخبار بازیایکس باکسپلی استیشنراهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط