Rage

بازی Rage 2 | بهترین قابلیت های بازی ریج ۲ که بهتر است اول به سراغ آن‌ها بروید

چگونه دنیای آخرالزمانی بازی را به خاک و خون بکشید

هرچقدر هم که گان پلی بازی Rage 2 لذت بخش باشد، این بازی قسمت‌های قابل توجه دیگری نیز دارد. به اضافه‌ی تمام اسلحه‌های انفجاری که در دست دارید، همچنین قابلیت‌های Nanotrite مخصوصی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را توسط سیستمی با نام Projects ارتقا دهید. اما اول باید به سراغ کدام یک بروید؟ در این مطلب ما قصد داریم تا در این مهم به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین Project های بازی ریج ۲ که بهتر است اول به سراغ آن‌ها بروید را پیدا کنید.

بهترین Project های بازی ریج ۲ که بهتر است اول به سراغ آن‌ها بروید

Rage

Project ها چه چیزی هستند و اول باید چه کار کنیم

به محض این که پای شما به فضای خشک و خشن بازی باز شد، اول از همه باید این دو کار را انجام دهید: اول به سراغ تمام Arkهای نزدیکتان بروید تا به قابلیت‌هایی مانند Shatter, Defibrillator و Slam دسترسی داشته باشید.

بعد باید به سراغ سه NPC اصلی بازی بروید تا همه Projectها برایتان باز شود، Dr. Kvasir, John Marshall, Loosum Hagar که از آن‌ها ماموریت دریافت می‌کنید و همچنین ارتقاهای جدیدی ارائه می‌دهند.

توسط کامل کردن حداقل ماموریت اولیه‌ی هر کدام از این سه شخصیت برای هر کدام از سه Project موجود در بازی، شما Project tree مربوط به آن شخصیت را باز می‌کنید و دست شما برای شخصی سازی قابلیت‌های شخصیتتان باز می‌شود.

هر Project نمایانگر یک قابلیت است، Marshall برای مبارزه، Hagar برای مهندسی و Dr. Kvasir برای Nanotrites. برای هر Project 4 سطح وجود دارد که از قابلیت‌های پایه‌ای شروع می‌شوند و سطح به سطح قوی‌تر می‌شوند.

بازی Rage 2 | بررسی امتیازات و نقد های سایت Metacritic

بهترین Project هایی که اول به سراغشان برویم

انتخاب ما برای قابلیت‌های سطح اول و دوم:

قسمت Vehicles (پایه‌ای): وسیله نقلیه‌ی the Phoenix و قابلیت Vehicles men را آزاد می‌کند.

Unlocked Overdrive Multiplier (پایه‌ای): میزان Overdrive Multiplier را تا ده برابر افزایش می‌دهد تا Overdrive و Feltrite Cells بیشتری از کشتن دشمنان بدست آورید.

Surprise Attack  (Marshall): هر حمله‌ای به دشمنی که از وجود شما خبر ندارد ۵ برابر بیشتر صدمه وارد می‌کند.

Critical Strike (Marshall):  پانزده درصد شانس بیشتر برای اجرا کردن heavy impact Melee Strike که ۵۰ درصد آسیب بیشتر وارد می‌کند.

Infusion Belt (Dr. Kvasir): می‌توانید تا ۶ عدد Health Infusion, Overdrive Infusion و Ability Infusion با خود حمل کنید.

Vampiric Overdrive (Dr. Kvasir): بلافاصله پس از فعال کردن Overdrive کمی HP اضافه می‌کند.

همه‌ی Projectsهای بالا در قسمت مبارزه‌ی بازی به شما کمک می‌کنند که خب مهم‌ترین قسمت بازی Rage 2 است.

توانایی وارد کردن آسیب بیشتر و بازیابی سلامتی سریع‌تر، برای ما، سرمایه‌گذاری بهتری است تا بالا بردن میزان وسایلی که می‌توانید حمل کنید و همچنین Craft کردن (Hagar).

در واقع، Projectsهای Hagar در کل تا به سطح چهارمش برسید، آنقدر موثر نیستند .

ارتقاهای او برای نیمه پایانی بازی مفید است، پس اگر شما آن‌ها را آخر از همه ارتقا دهید، در واقع project pointهای بیشتری ذخیره می‌کنید. بعد از این که این قابلیت‌ها را بدست آوردید، بقیهی کار با خودتان است، البته به نظر ما سطح چهارم Dr. Kvasir موثرترین ارتقاها را در خود دارد.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط