بازی Rage 2 | آموزش نمایش FPS

با آموزش چگونگی نمایش FPS در Rage 2 همراه شما هستیم.

وقتی شما درحال بازی کردن یک شوتر سریع و روان مانند Rage 2 هستید ، عملکرد سیستم شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به خصوص ، نرخ فریم بازی.

این بازی برای حالت ۶۰fps طراحی شده است بنا بر این اگر نرخ فریم شما به اندازه‌ی کافی بالا نیست باید تنظیمات سیستم خود را تغییر دهید. البته که  ابتدا شما باید بدانید که عملکردکامپیوتر شما در حین بازی به چه صورت است. پس با آموزش چگونگی نمایش FPS در Rage 2 همراه شما هستیم.

در حال حاضر اطلاعاتی که در اختیار شما قرار خواهیم داد، تنها برای افرادی کاربرد خواهد داشت که Rage 2 را از Steam خریداری کرده اند. لانچر استیم قادر به نمایش FPS برای هر بازی است که  از طریق آن اجرا شود.

مراحلی که برای این منظور باید طی کنید به ترتیب زیر است :

  • ابتدا Steam Client را اجرا کرده و به بخش منوی Settings می‌رویم.
  • روی تب In-Game کلیک می‌کنیم.
  • در قسمت “In-game FPS Counter” می‌توانیم FPS را فعال و در گوشه ای دلخواه از صفحه نمایش مشاهده کنیم. همچنین شما می‌توانید با فعال سازی “high contract color” رنگ آن را از سفید به سبز روشن تغییر دهید.

به این ترتیب FPS برای شما فعال می‌شود. حالا می‌توانید بازی را اجرا کرده ونرخ فریم بر ثانیه سیستم خود را در گوشه‌ی صفحه نمایش مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این تنظیمات برای تمامی بازی هایی که با لانچر Steam اجرا می‌شوند اعمال خواهد شد لذا در صورتی که تمایل ندارید تا FPS را مشاهده کنید باید طی همین مسیر ، آن را غیر فعال کنید.

به محض این که بتوانیم این قابلیت را رای کاربران غیر استیمی فعال کنیم این مطلب بروز رسانی خواهد شد.

برای استفاده از مطالب آموزشی دیگر در ضمینه‌ی بازی Rage 2 ، به این تگ مراجعه کنید.

منبع: Twinfinite

دسته بندی
راهنما و آموزشکامپیوترمطالبمقالاتیادداشتیادداشت

یک دیدگاه

مطالب مرتبط